Kompleksowa obsługa najmu Warszawa

Oferujemy usługę zarządzania najmem na zlecenie – możemy zaopiekować się Twoją nieruchomością i przejąć na siebie wszystkie obowiązki związane z obsługą najmu. Co to oznacza dla Ciebie? Pewny, bezpieczny zysk co miesiąc i zero stresu. Sprawdź ofertę HOMtu®!
Bogusław Pasierbski
entuzjasta rynku nieruchomości
Profesjonalna obsługa ze strony specjalistów, zero stresu i bezpieczny zarobek z najmu – tak wygląda współpraca z HOMtu®.
+18
mln przychodu wygenerowanego dla naszych klientów
+8
lat obecności na rynku nieruchomości
+1000
obsłużonych i zadowolonych właścicieli mieszkań
+5000
nawiązanych współprac i podpisanych umów

Dlaczego warto nam zaufać

Jesteśmy agencją o silnej pozycji na rynku nieruchomości. Nasz zespół składa się ze specjalistów o fachowej wiedzy i doświadczeniu. Znamy realia branży jak nikt inny, dlatego możemy zaproponować Ci usługi na najwyższym poziomie.
Oferujemy usługi dopasowane do potrzeb naszych klientów. Doskonale rozumiemy, jakie są ich obawy i zmartwienia – przekuwamy je w zadowolenie , spokój i bezstresowy zarobek.
Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i przejrzystość współpracy. Traktujemy Twoje mieszkanie jak własne. Podpisujemy umowy o jasnych zasadach, mając na uwadze Twoje interesy.
Jesteśmy Twoimi partnerami. Wsłuchujemy się w prośby i pytania naszych klientów i dostosowujemy się do zmieniających się wymagań. Twoje zadowolenie i satysfakcja są dla nas najważniejsze.
Nie uznajemy kompromisów i współpracy na pół gwizdka. Obsługa najmu ze strony HOMtu® to gwarancja profesjonalnego podejścia i kompleksowych działań.
Wiemy, z jakimi problemami borykają się właściciele mieszkań i lokali. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoja nieruchomość jest w dobrych rękach.
Jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku oferujemy usługi zarządzania najmem. Wypracowane przez lata metody know-how pozwalają nam działać skutecznie w każdych okolicznościach.
Wolny czas to Twój bezcenny kapitał – możesz go zaoszczędzić, współpracując z HOMtu®. Dążymy do tego, by odciążyć Cię od męczących obowiązków i zapewnić Ci maksymalny komfort.
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since

Bezpłatne znalezienie i weryfikacja najemcy

przy trwaniu współpracy przez okres umowy najmu
Proste zasady i maksimum efektów – bez opłat startowych, abonamentów i ukrytych kosztów.
Ekspert rynku nieruchomosci
Borysław Pasierbski
Ekspert rynku nieruchomości
W HOMtu® to klient jest na pierwszym miejscu. W czasie gdy inne agencje pobierają od Ciebie szereg opłat już na początku współpracy, my postanowiliśmy pójść zupełnie inną drogą.
A do tego 0 zł na
Rozpoczęcie współpracy
Nie wymagamy żadnych opłat startowych
Analizę potencjału
Dołożymy wszelkich starań, by Twoje oferta była atrakcyjna i przyciągała nowych lokatorów
Sesję zdjęciową i publikację oferty
Dołożymy wszelkich starań, by Twoje oferta była atrakcyjna i przyciągała nowych lokatorów
Opiekę nad nieruchomością
Zadbamy o kontakty z lokatorami, regularne wizytacje, a do tego obsługę najmu w okresach pustostanu
Przekazuję opiekę nad najmem

Co zyskujesz dzięki zarządzaniu najmem

Profesjonalny wynajem zabezpieczony aktem notarialnym
Bezpieczny i pewny zysk co miesiąc
Mniej stresu, więcej wolnego czasu
Obsługę nieruchomości od A do Z
Przejrzyste zasady współpracy, zero kruczków
Stałe wsparcie specjalistów rynku nieruchomości
Zero dodatkowych opłat
Profesjonalna obsługa nieruchomości
Bezstresowy zysk

Zarządzanie najmem – jakie usługi zapewnia HOMtu®?

Rozpoczynając z nami współpracę, możesz liczyć z naszej strony na:
Wykonanie sesji zdjęciowej lokalu i szczegółowego protokołu ZO
Przygotowanie oferty i jej publikację
Poszukiwanie i weryfikację finansową potencjalnych lokatorów
Przygotowanie i zawarcie umowy najmu
Pobranie i zdeponowanie kaucji zabezpieczającej
Kontrolę nad comiesięcznymi rozliczeniami
Odprowadzanie czynszu administracyjnego
Regularne rozliczenia mediów
Okresowe wizytacje mieszkania
Szybką organizację niezbędnych napraw
Przejęcie wszystkich kontaktów z najemcami
Usługi miękkiej windykacji
Zajmujemy się kompletną obsługą najmu – zaczynając od przygotowania oferty Twojego mieszkania, przez poszukiwanie najemców, kończąc na podpisaniu umowy i stałej opiece nad lokalem. Na Twoim koncie bankowym co miesiąc będzie pojawiać się określona suma z tytułu najmu. Bez Twojej ingerencji, bez stresu i innych niedogodności. Przekonaj się już teraz!
Bogusław Pasierbski
entuzjasta rynku nieruchomości
Nasi klienci otrzymują pełną swobodę wyboru najkorzystniejszej dla siebie opcji współpracy. Sprawdź, jakie możliwości dostępne są w HOMtu®.

Warianty współpracy z HOMtu®

Dowiedz się więcej
zarządzanie najmem
Przygotowanie protokołu zdawczo-odbiorczego, publikacja oferty, znalezienie i weryfikacja najemcy, zawarcie umowy, bieżące rozliczenia, regularny kontakt z najemcami w Twoim imieniu, miękka windykacja. Zero dodatkowych opłat ani ukrytych kruczków. Wyłącznie procent od tego, co płaci najemca.
kontakt
Najczęściej wybierany
zarządzanie najmem z gwarancją czynszu
To opcja wybierana najczęściej przez naszych klientów. W tym przypadku otrzymujesz - oprócz wszystkiego co w wariancie podstawowym - kompleksowe wsparcie w zakresie zarządzania najmem z gwarancją otrzymania czynszu: nawet w przypadku braku płatności ze strony najemcy. Wybierając ten wariant, nie musisz niczym się przejmować!
kontakt
zarządzanie najmem mikrokawalerek i pokoi
Wariant przeznaczony dla właścicieli mikrokawalerek i mieszkań wynajmowanych na pokoje, szukających najemców do swojego lokalu. Przekaż nam wszystkie obowiązki z tym związane i ciesz się długoterminowym, pewnym zyskiem z najmu.
kontakt

Nagrody

Orły nieruchomości 2024

Kontakt z nami

  Firma HOMtu® jako jeden z nielicznych podmiotów na polskim rynku zajmuje się zarządzaniem najmem mieszkań i lokali usługowych na zlecenie, a także sprzedażą nieruchomości. Stworzyliśmy rozbudowaną sieć partnerską o jasnych zasadach współpracy. Nasza marka cieszy się dużym uznaniem klientów, a liczne sukcesy branżowe potwierdzają nasze kompetencje i doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu!
  Polityka prywatności i plików cookies
  NAWIGACJA STRONY
  KONTAKT Z NAMI
  Zadzwoń
  Wszystkie prawa zastrzeżone 2022.
  PROJEKT: