Sprzedaż nieruchomości – agencja HOMtu®

W HOMtu® zajmujemy się skuteczną sprzedażą nieruchomości. Proponujemy sprawdzone mieszkania w standardzie wykończenia dopasowanym do potrzeb potencjalnych nabywców. Działamy na terenie całej Polski, wspierając naszych klientów w szybkiej i bezpiecznej sprzedaży nieruchomości. Współpracując z nami, możesz odetchnąć z ulgą i bez stresu pozbyć się z zyskiem swojego mieszkania.
Bogusław Pasierbski
entuzjasta rynku nieruchomości
Firma HOMtu® jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby osób, które chcą sprzedać, a nie tylko sprzedawać nieruchomości w Polsce. Dzięki wsparciu w zakresie sprzedaży mieszkań i innych lokali mieszkalnych można szybko pozbyć się nieruchomości i cieszyć się z pokaźnych zysków.

Dlaczego
HOMtu®?

Z pomocą ekspertów HOMtu® szybko i bez zbędnego stresu znajdziesz nabywcę na lokal, którego chcesz się pozbyć. Od wielu lat działamy w branży, zajmując się między innymi sprzedażą nieruchomości. Nasza firma powstała z inicjatywy dwóch założycieli: Bogusława oraz Borysława Pasierbskich.

Fachowe wsparcie w sprzedaży nieruchomości niesie ze sobą liczne korzyści dla właścicieli mieszkań i apartamentów. Współpracując z nami, uzyskasz atrakcyjną cenę sprzedaży nieruchomości, szybko znajdziesz potencjalnego nabywcę i przestaniesz martwić się o skomplikowane formalności.

Pomożemy Ci nie tylko w skutecznej sprzedaży nieruchomości, ale także obliczymy, jaki podatek od sprzedaży nieruchomości trzeba odprowadzić do urzędu skarbowego. Chcesz sprzedać swoje mieszkanie, apartament, a może dom? Skontaktuj się z nami i pozbądź się nieruchomości. Naszą misją jest wypracowanie jak największych zysków ze sprzedaży lokali mieszkalnych, bez zbędnego angażowania właściciela nieruchomości.
Skorzystaj z pomocy HOMtu®
Ekspert rynku nieruchomosci
Borysław Pasierbski
ekspert rynku nieruchomości
W HOMtu® kładziemy największy nacisk na odciążenie naszych klientów. To dzięki nam mogą oni spać spokojnie, wiedząc, że ich nieruchomość jest w rękach specjalistów. Zadbamy o to, aby wygenerować jak największy zysk ze sprzedaży nieruchomości klienta. Powierzając swoje mieszkanie lub apartament w ręce ekspertów HOMtu® zyskujesz maksimum bezpieczeństwa i gwarantowane zadowolenie z ceny sprzedaży nieruchomości.

Sprzedaż nieruchomości w HOMtu® - dlaczego warto?

9
lat na rynku nieruchomości
100
sprzedanych nieruchomości
60
złotych zysków ze sprzedaży

Co zyskasz z HOMtu®?

Naszym głównym celem jest uskutecznienie szybkiej i bezpiecznej sprzedaży nieruchomości. Dbamy przede wszystkim o dobro naszych klientów, którzy chcą zdobyć dodatkowe pieniądze ze sprzedaży mieszkania, apartamentu, a nawet domu. Proponujemy pełne wsparcie merytoryczne.

Pomożemy Ci przygotować kwestie formalne do sprzedaży nieruchomości. Zajmiemy się też przygotowaniem oferty sprzedaży i pozyskiwaniem potencjalnych nabywców.

Jako HOMtu® działamy na rynku nieruchomości od blisko 10 lat. Tak duży bagaż doświadczeń pozwala nam proponować wiele korzystnych rozwiązań, aby skutecznie sprzedawać nieruchomości z zadowalającym zyskiem po stronie klienta.
Ekspert rynku nieruchomosci
Borysław Pasierbski
ekspert rynku nieruchomości
Z HOMtu® zyskujesz realną szansę na szybką i zyskowną sprzedaż nieruchomości. Zajmiemy się wszystkim, aby znaleźć odpowiedniego nabywcę i sfinalizować transakcję w imieniu klienta. Współpracując z nami, unikasz zbędnego stresu i oszczędzasz swój czas.
Bogusław Pasierbski
entuzjasta rynku nieruchomości
Od początku zależało nam na tym, by nasza oferta wsparcia w sprzedaży nieruchomości była maksymalnie wyczerpująca. Chcemy, aby nasi klienci mieli pewność, że po podpisaniu umowy nie będą angażowani w cały proces poszukiwania nabywców, oględzin oraz finalizowania sprzedaży. Z nami sprzedaż nieruchomości jest przyjemna, ekspresowa i rentowna.
Skontaktuj się z nami

Zalety sprzedaży nieruchomości
z HOMtu®

Przygotujemy Twoją nieruchomość do sprzedaży. Z naszą pomocą sprawisz, że lokal wyda się o wiele atrakcyjniejszy dla potencjalnych nabywców.
Poprowadzimy negocjacje cen w Twoim imieniu. Ty ustalasz minimalną cenę, a my staramy się sprzedać nieruchomość w jak najkorzystniejszej cenie.
Zajmiemy się formalnościami związanymi ze sprzedażą nieruchomości. Przygotujemy umowę kupna-sprzedaży, a także umówimy termin u notariusza.
Zweryfikujemy wiarygodność potencjalnych nabywców, aby zminimalizować ryzyko straty czasu na nabywcę, który nie będzie w stanie sfinalizować transakcji.
Przejmiemy obowiązki właściciela mieszkania, domu lub innego lokalu... Z nami nie martwisz się o prezentację nieruchomości i rozmowy z nabywcami.
Udzielamy profesjonalnego doradztwa merytorycznego. Jeśli obawiasz się o podatek od sprzedaży nieruchomości - w HOMtu® rozwiejemy Twoje wątpliwości.
Dopilnujemy, aby  kwestie formalne zostały załatwione zgodnie z aktualnymi przepisami. Sprzedaż nieruchomości z nami to gwarancja bezpieczeństwa.
Nie naliczamy ukrytych opłat i dodatkowych kosztów. Podczas sprzedaży nieruchomości działamy na klarownych warunkach, bez żadnych haczyków.
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami!

Chcesz sprzedać nieruchomość z naszą pomocą? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Nasi eksperci pomogą Ci w skutecznej sprzedaży nieruchomości.
+48 538 11 60 30

Zobacz nieruchomości klientów sprzedawane w HOMtu®

Sprzedaż nieruchomości z naszą pomocą naprawdę się opłaca. W HOMtu® przygotujemy przejrzystą ofertę sprzedaży i zdjęcia, które przyciągną uwagę potencjalnego nabywcy. Zobacz mieszkania, które sprzedajemy w imieniu naszych klientów.

Sprzedaż nieruchomości z pomocą HOMtu® to wygoda i bezpieczeństwo.

Ekspert rynku nieruchomosci
Borysław Pasierbski
ekspert rynku nieruchomości
W HOMtu® dbamy o to, aby proponować naszym klientom jak najkorzystniejsze rozwiązania, które uskuteczniają sprzedaż nieruchomości. Współpraca z nami to szereg korzyści i gwarancja, że każda transakcja sprzedaży przebiegnie bezstresowo i z korzyścią finansową dla sprzedającego.

Wystaw mieszkanie na sprzedaż z HOMtu®

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Pomożemy Ci sprzedać mieszkanie, dom albo apartament. Współpracując z nami skracasz czas potrzebny na znalezienie potencjalnego nabywcy. W HOMtu® załatwimy za Ciebie większość formalności i sprzedamy nieruchomość w korzystnej cenie.
Minimum formalności do załatwienia
Kompleksowe wsparcie merytoryczne
Wsparcie w negocjacjach cen z nabywcami
Brak stresu w trakcie sprzedaży nieruchomości
Gwarancję uzyskania korzystnej ceny sprzedaży
 • Sławomir
  HOMtu® to prawdziwi eksperci w branży nieruchomości! Ich profesjonalizm i znajomość rynku były kluczowe w szybkiej sprzedaży mojego domu. Komunikacja z zespołem była wyjątkowa – zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na moje pytania i rozwiać wątpliwości. Jestem pod wrażeniem ich zaangażowania i skuteczności.
  Szczepan
  Korzystanie z usług HOMtu® było rewelacyjne. Ich indywidualne podejście do klienta i umiejętność dopasowania oferty do moich potrzeb znacząco ułatwiły cały proces sprzedaży. Zdecydowanie polecam tę firmę każdemu, kto szuka profesjonalnej i efektywnej obsługi w zakresie sprzedaży nieruchomości.
  Magdalena
  Miałam mieszane uczucia co do sprzedaży mojego mieszkania, ale HOMtu® całkowicie zmieniło moje podejście. Ich wiedza rynkowa, transparentność w działaniu i niezawodność sprawiły, że cały proces przebiegł bezstresowo. Cenię sobie ich uczciwość i zaangażowanie w znalezienie najlepszego nabywcy na nieruchomość.

FAQ -  sprzedaż nieruchomości w HOMtu®

Jakie nieruchomości można przekazać do sprzedaży w HOMtu®?

W HOMtu® proponujemy wsparcie w sprzedaży nieruchomości, takich jak: mieszkania, apartamenty, domy jedno- i wielorodzinne. Jesteśmy w stanie pomóc klientom w skutecznej sprzedaży nieruchomości każdego typu, niezależnie od roku budowy i standardu wykończenia.

Czy pobieramy prowizję za sfinalizowaną sprzedaż nieruchomości?

Współpraca z nami nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami. Podpisujemy umowę na przejrzystych warunkach i pobieramy z góry ustalone prowizje za sfinalizowaną transakcję sprzedaży nieruchomości.

Jak sprawdzamy potencjalnych nabywców na sprzedawaną nieruchomość?

Na etapie poszukiwania potencjalnych nabywców na nieruchomości klientów, wystawione na sprzedaż, weryfikujemy nie tylko finanse potencjalnego nabywcy. Sprawdzamy też preferowaną metodę płatności przez kupującego oraz ustalamy czy zainteresowana osoba rzeczywiście ma odpowiednie środki na pokrycie kosztów sfinalizowania umowy kupna-sprzedaży nieruchomości.

W jakim zakresie reprezentujemy właściciela nieruchomości podczas sprzedaży?

Klienci, którzy zdecydują się na sprzedaż nieruchomości za pośrednictwem HOMtu® mogą liczyć przede wszystkim na kompleksowe wsparcie w zakresie: prezentacji nieruchomości, negocjacji cen z nabywcami, obsługi zapytań od potencjalnych klientów. Przejmujemy też obowiązek przygotowywania dokumentów potrzebnych do zawarcia umowy kupna-sprzedaży. Klient musi tylko podpisać dokumenty w obecności notariusza i to wszystko, aby otrzymać zapłatę za sprzedaną nieruchomość.

Jak przygotowujemy ofertę sprzedaży nieruchomości?

W imieniu właściciela zajmujemy się przygotowaniem oferty sprzedaży nieruchomości. Wykonamy zdjęcia i stworzymy szczegółowy opis sprzedawanej nieruchomości. Dodamy też ofertę do systemu aukcyjnego. W ten sposób skutecznie szukamy potencjalnych nabywców.

Nagrody

Orły nieruchomości 2024

Zajrzyj na bloga agencji HOMTu

Na naszym blogu znajdziesz wiele praktycznych informacji i porad z zakresu skutecznej sprzedaży nieruchomości, a także obsługi najmu. Jeśli zamierzasz sprzedać nieruchomość z naszą pomocą, koniecznie przejrzyj dostępne porady. To dawka rzetelnej wiedzy przygotowanej przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości.

Sprawdź nasze poradniki
Bogusław Pasierbski
entuzjasta rynku nieruchomości
Sprzedaż nieruchomości na własną rękę nigdy nie będzie tak skuteczna, jak działania podejmowane z pomocą ekspertów z dziedziny handlu nieruchomościami. W HOMtu® zdajemy sobie sprawę z wyzwań rynkowych, pomagając jednocześnie klientom w skutecznej sprzedaży nieruchomości.
Ekspert rynku nieruchomosci
Borysław Pasierbski
ekspert rynku nieruchomości
W HOMtu® zadbamy o to, aby szybko znaleźć potencjalnego nabywcę na Twoją nieruchomość. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i wiemy, jak stworzyć ofertę, która będzie atrakcyjna dla potencjalnego nabywcy. Zajmiemy się sprzedażą nieruchomości od A do Z, aby zmaksymalizować Twoje zyski.
Bogusław Pasierbski
entuzjasta rynku nieruchomości
Usługi związane ze wsparciem w sprzedaży nieruchomości obejmują nie tylko przygotowanie oferty sprzedaży i poszukiwania klientów. Eksperci HOMtu® mogą też zająć się przygotowanie umowy kupna-sprzedaży, a także formalnościami związanymi z odprowadzeniem podatku od sprzedaży nieruchomości.

Szybkie przejście do najważniejszych usług:

Firma HOMtu® jako jeden z nielicznych podmiotów na polskim rynku zajmuje się zarządzaniem najmem mieszkań i lokali usługowych na zlecenie, a także sprzedażą nieruchomości. Stworzyliśmy rozbudowaną sieć partnerską o jasnych zasadach współpracy. Nasza marka cieszy się dużym uznaniem klientów, a liczne sukcesy branżowe potwierdzają nasze kompetencje i doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu!
Polityka prywatności i plików cookies
NAWIGACJA STRONY
KONTAKT Z NAMI
Kontakt
Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy, zadzwoń lub umów spotkanie z ekspertami HOMtu®.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022.
PROJEKT: 
crosschevron-down-circle