Zarządzanie najmem – agencja HOMtu®

Firma HOMTu oferuje kompleksowe usługi zarządzania najmem na zlecenie na terenie Polski. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu zająć się tym osobiście. Nasi specjaliści zaopiekują się Twoim lokalem, przejmując na siebie wszystkie obowiązki związane z jego wynajmowaniem – dzięki czemu Ty możesz cieszyć się bezstresowym, pewnym zyskiemt
Ekspert rynku nieruchomosci
Borysław Pasierbski
ekspert rynku nieruchomości
Działanie na rynku nieruchomości zdecydowanie się opłaca – niezależnie czy mówimy o kupnie/sprzedaży, czy o wynajmowaniu lokalu. Usługa zarządzania najmem to świetna opcja dla właścicieli mieszkań, którzy chcieliby na tym zarabiać, ale nie do końca wiedzą, jak do tego podejść. Firma HOMtu® jest po to, by takim osobom pomóc.
Bogusław Pasierbski
entuzjasta rynku nieruchomości
To co wyróżnia naszą agencję nieruchomości spośród innych to przede wszystkim profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta. Oferujemy obsługę nieruchomości z naciskiem na zabezpieczenie Twoich interesów i pełną kontrolę podejmowanych działań. Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i świadomość, że możesz zarabiać bezstresowo na wynajmie swojego lokalu.

Zarządzanie najmem z ekspertami HOMtu® – zapewnij sobie bezpieczny i pewny zysk

Jeśli wynajmowanie mieszkania kojarzy Ci się z olbrzymim stresem, skomplikowaną papierologią i szeregiem innych problemów, jesteś w idealnym miejscu. Przekaż nieruchomość w ręce specjalistów i raz na zawsze zapomnij o tych niedogodnościach.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące współpracy z nami? Zastanawiasz się, czy usługa zarządzania najmem sprawdzi się w Twoim przypadku? A może chcesz zostać naszym partnerem i dołączyć do profesjonalnej sieci pośredników HOMtu®? Zapraszamy do kontaktu już teraz!

Zalety usługi zarządzania najmem

Kompleksowe przygotowanie Twojego lokalu pod wynajem – to dzięki tym działaniom szanse na znalezienie lokatorów będą znacznie większe.
Skuteczne negocjacje – w firmie HOMtu® pracują eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy dopilnują, by oferta najmu była dla Ciebie jak najbardziej korzystna.
Szeroki zakres usług prawno-administracyjnych – w tym m.in. szczegółowy protokół zdawczo-odbiorczy i wiele innych niezbędnych dokumentów.
Poszukiwania najemcy – podpisanie umowy z konkretną osobą zawsze poprzedzone jest szczegółową analizą i sprawdzeniem jej historii w bazach dłużników BIK i BIG.
Bezstresowy, bezpieczny zysk – przekazując nam obowiązki związane z wynajmem Twojego lokalu, nie musisz się niczym przejmować. Wszystkim zajmą się eksperci HOMTu.
Profesjonalne wsparcie specjalistów HOMTu – pozostajemy do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących najmu.
Stała kontrola nad Twoim mieszkaniem – przeprowadzamy regularne wizytacje i pilnujemy, by wszelkie płatności były rozliczane w terminie.
Zdecydowane działania w przypadku zaległości w płatnościach ze strony lokatorów – zapewniamy m.in. przedsądową windykację płatności.
Skorzystaj z oferty

Sprawdź, jak prezentują się przykładowe lokale zarządzane przez HOMtu®

Zarządzanie najmem to doskonały sposób, by cieszyć się pewnym, comiesięcznym zyskiem i kompleksowo zadbać o swoje mieszkanie. Zobacz lokale, którymi opiekują się specjaliści z HOMtu®.

Na naszym blogu znajdziesz praktyczną wiedzę z zakresu wynajmu lokali oraz najciekawsze tematy dotyczące szeroko pojętej branży nieruchomości. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie – zapraszamy do lektury!

Wszystkie artykuły

Zarządzanie najmem to rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy nieruchomości – zarówno lokali mieszkaniowych, jak i obiektów usługowych.

Ekspert rynku nieruchomosci
Borysław Pasierbski
ekspert rynku nieruchomości
Skupiamy się na tym, by zarządzanie najmem stało się powszechną praktyką w naszym kraju. Na zachodnich rynkach usługa ta cieszy się bardzo dużą popularnością. Właściciele nieruchomości zdają sobie sprawę, że to bezpieczna i efektywna metoda na dodatkowy, stabilny dopływ gotówki.

Korzyści płynące ze współpracy z HOMtu®

Zachęcamy do skorzystania z usług zarządzania najmem. Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich informacji i przygotują ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. Najważniejsze jest dla nas wzajemne zrozumienie i pełne zadowolenie każdej ze stron – zarówno najemcy, jak i wynajmującego. To przepis na bezpieczny, długofalowy wynajem, z którego wszyscy będą czerpać korzyści.
Spokojny, bezstresowy wynajem 
Stabilny, comiesięczny dochód
Kompleksowa obsługa Twojej nieruchomości 
Pomoc w zakresie przygotowania lokalu, kontaktu z najemcami i negocjowania cen
Cykliczne wizytacje i stała kontrola nad nieruchomością

Odpowiedzi na pytania

Ile kosztuje usługa zarządzania najmem?

Nasza usługa dostępna jest w kilku wariantach, które przewidują różne poziomy wynagrodzenia. Podstawowy wariant zarządzania najmem to 12% tego, co płaci najemca. Najczęściej wybierany wariant usługi z gwarancją czynszu to 15%, a zarządzanie najmem mikrokawalerek lub mieszkań wynajmowanych na pokoje to 20%. Są to wartości obowiązujące w miastach wojewódzkich. O szczegółach zawsze najlepiej porozmawiać z naszym przedstawicielem w trakcie bezpośredniego spotkania. 

Na jaki czas podpisywana jest umowa?

Umowę zlecenia zawieramy na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Wychodzimy z założenia, że współpracujemy wyłącznie z osobami, które chcą korzystać z naszej usługi, dlatego nie wiążemy nikogo na określony czas.

Czy potencjalni lokatorzy są szczegółowo sprawdzani?

Tak! Każdy z najemców przed podpisaniem umowy przechodzi weryfikację finansową: sprawdzamy zatrudnienie oraz bazy dłużników. Weryfikacja w bazach została wprowadziliśmy prawdopodobnie jako pierwsi w Polsce i nadaliśmy ton innym w tej materii. Co więcej, sprawdzenia przeprowadzamy sami, bez pośredników, dzięki czemu mamy wgląd w pełną sytuację dotyczącą ewentualnego zadłużenia i historii kredytowej a nie wyłącznie zero-jedynkową informację zwrotną.

Jakie czynności są podejmowane w przypadku braku terminowych płatności?

Wszystkie nasze zabezpieczenia prowadzą do tego, by możliwie maksymalnie ograniczyć ryzyko braku płatności. Jeśli jednak doszłoby do takich sytuacji, mamy wypracowane skuteczne procedury służące windykacji zadłużenia.

Co konkretnie wchodzi w zakres zarządzania najmem?

W wielkim skrócie przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki właściciela związane z wynajmem mieszkania: od sporządzenia szczegółowego protokołu zdawczo-odbiorczego, przez publikację oferty, podpisywanie umów najmu (przy udziale notariusza), bieżące rozliczenia płatności, reakcję na usterki i naprawy, windykację i rozliczanie kaucji.
 • Sławomir
  Razem z Żoną jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Przez 3 lata zarządzali naszym mieszkaniem w Warszawie. Firma dbała by mieszkanie było stale wynajęte.
  Szczepan
  Współpracuję z firmą od początku 2019 roku i potwierdzam ich profesjonalizm. Jako właściciel nieruchomości, którą powierzam Najemcom, mogę spać spokojnie ponieważ nad poprawną realizacją umowy najmu oraz dobrym stanem nieruchomości czuwa cały zespół.
  Magdalena
  Rzetelne i bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam firmę HOMtu® przede wszystkim ze względu na uczciwość oraz jakość świadczonych usług, które ponadto odbywają się w niezwykle miłej atmosferze.

Nagrody

Orły nieruchomości 2024

Zajrzyj na bloga agencji HOMTu

Wszystkie artykuły
Bogusław Pasierbski
entuzjasta rynku nieruchomości
Usługa zarządzania najmem opiera się na 3 filarach: profesjonalizmie naszych pracowników, zabezpieczeniu Twoich interesów oraz przejrzystych zasadach współpracy. Klienci wiedzą, że można nam zaufać, dlatego coraz więcej osób decyduje się skorzystać z naszych usług.
Ekspert rynku nieruchomosci
Borysław Pasierbski
ekspert rynku nieruchomości
W HOMTu otoczymy fachową opieką Ciebie i Twoją nieruchomość. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i praktycznemu obyciu z rynkiem sprzedaży i wynajmu mieszkań będziemy w stanie zaproponować Ci spersonalizowaną ofertę na preferencyjnych warunkach. 
Bogusław Pasierbski
entuzjasta rynku nieruchomości
Kompleksowe zarządzanie najmem to usługa, która przeprowadzi Ci przez każdy etap wynajmu mieszkania: od poszukiwań lokatorów, przez podpisanie umowy, kończąc na cyklicznych kontrolach lokalu. Na tym jednak nie kończy się zakres naszych obowiązków – zadzwoń lub napisz do nas i zapytaj o szczegóły.

Szybkie przejście do najważniejszych usług:

Firma HOMtu® jako jeden z nielicznych podmiotów na polskim rynku zajmuje się zarządzaniem najmem mieszkań i lokali usługowych na zlecenie, a także sprzedażą nieruchomości. Stworzyliśmy rozbudowaną sieć partnerską o jasnych zasadach współpracy. Nasza marka cieszy się dużym uznaniem klientów, a liczne sukcesy branżowe potwierdzają nasze kompetencje i doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu!
Polityka prywatności i plików cookies
NAWIGACJA STRONY
KONTAKT Z NAMI
Kontakt
Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy, zadzwoń lub umów spotkanie z ekspertami HOMtu®.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022.
PROJEKT: 
crosschevron-down-circle