Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, które skupiają się na kompleksowym zarządzaniu najmem. Chcesz szybko sprzedać lub bezpiecznie wynajmować swoją nieruchomość? Na tym właśnie polega nasza praca.

Zarządzanie wynajmem Szczecin

8 lutego, 2023
Podsumowanie
Zarządzanie najmem nieruchomości w Szczecinie to usługi dostępne zarówno w odniesieniu do nieruchomości mieszkalnych, jak i usługowych. Kontaktując się z agencją nieruchomości, warto sprawdzić zakres świadczonych usług, a także wysokość prowizji za obsługę prawo-administracyjną nieruchomości przeznaczonej na wynajem. Podpisanie umowy najmu długoterminowego z wykorzystaniem obsługi najmu przez zewnętrzną firmę to gwarancja bezpieczeństwa i terminowych wpływów na konto bankowe.

Rozglądasz się za jak najkorzystniejszą opcją wynajmu swojej nieruchomości, tak, aby otrzymywać stałe, miesięczne wpływy od najemcy? Oferta naszej firmy HOMtu jest skierowana do każdego właściciela nieruchomości mieszkalnej lub użytkowej, który chce powierzyć obsługę najmu profesjonalistom. Zajmiemy się kompleksową obsługą Twojej nieruchomości, dbając o jak najwyższy standard świadczonych usług. Pomagamy także w znalezieniu najemcy, dzięki czemu mieszkanie lub inna nieruchomość nie stoi pusta i nie generuje kosztów wynikających z jej utrzymania.

Naprawdę warto zastanowić się nad wykorzystaniem usługi kompleksowego zarządzania wynajmem. Szczecin to jedno z wielu miast, na którego terenie działamy. Wieloletnia działalność pozwala nam na ciągły rozwój, dzięki czemu otwieramy nowe filie w dużych miastach na terenie Polski. Zastanawiasz się nad wynajmem mieszkania, aby osiągać dodatkowe, pasywne dochody? Skontaktuj się z agentem nieruchomości HOMtu, który szczegółowo przedstawi ofertę i pomoże odnaleźć się na rynku nieruchomości pod wynajem.

Na co zwrócić uwagę, wybierając ofertę zarządzania najmem w Szczecinie?

Zarządzanie nieruchomościami w Szczecinie nie należy do najłatwiejszych czynności. Specjaliści HOMtu zajmują się nie tylko sprawdzaniem stanu technicznego obiektu, ale także oferują szereg usług związanych z zarządzaniem wynajmem w Szczecinie. Jeśli chcesz podpisać korzystną umowę najmu i zyskać gwarancję, że czynsz za nieruchomość zawsze wpłynie na Twoje konto na czas, weź pod uwagę takie kwestie, jak:

 • zakres usług agencji nieruchomości, która obsługuje lokale na wynajem,
 • dostępne zabezpieczenia - dotyczy to przede wszystkim umów najmu okazjonalnego,
 • sposób weryfikacji potencjalnego najemcy,
 • doświadczenie agencji nieruchomości,
 • sposób prowadzonych rozliczeń pomiędzy najemcami i wynajmującymi,
 • cena usług zarządzania najmem,
 • poziom prowizji pobierany w ramach zarządzania wynajmem w Szczecinie.

Na podstawie powyższych parametrów, na pewno dokonasz właściwego wyboru i podpiszesz umowę najmu, która spełni wszelkie Twoje oczekiwania. Zawsze wybieraj firmę, która ma duże doświadczenie w obsłudze nieruchomości na wynajem w Szczecinie i innych miastach na terenie Polski. Opieka nad mieszkaniem przeznaczonym pod wynajem powinna dotyczyć nie tylko kontroli nad najemcami, ale także utrzymywaniem porządku w kwestii rozliczeń podatkowych czy kontrolą najemców w kwestii terminowych płatności czynszu.

Zarządzanie najmem Szczecin - jak działamy w HOMtu?

Chcesz dowiedzieć się nieco więcej o firmie HOMtu? Jak działamy w Szczecinie w ramach usług zarządzania wynajmem nieruchomości? To proste! Dla właścicieli mieszkań, domów lub innych budynków przeznaczonych pod wynajem proponujemy takie usługi, jak:

 • pełne przygotowanie nieruchomości do wystawienia ogłoszenia wynajmu,
 • pomoc w poszukiwaniu potencjalnych najemców, z którymi właściciel lokalu może współpracować,
 • prowadzenie negocjacji z najemcami, aby wyegzekwować jak najkorzystniejsze ceny najmu,
 • pełna pomoc prawno-administracyjna,
 • wsparcie w zakresie podpisywania umów oraz windykacja długów w razie braku terminowych płatności za czynsz,
 • stała kontrola mieszkania przeznaczonego na wynajem - regularne wizytacje najemców oraz pilnowanie terminów płatności.

Po przejęciu obowiązków za zarządzenie najmem w Szczecinie nasza firma HOMtu staje się odpowiedzialna za wszelkie kwestie związane z najmem krótko- i długoterminowym. Zawsze działamy kompleksowo, tak, aby zadowolić wszystkich naszych klientów i zapewnić im pełną obsługę wynajmowanej nieruchomości. 

Dlaczego warto wynająć nieruchomość z pomocą agencji HOMtu?

Wahasz się nad przekazaniem nieruchomości potencjalnemu najemcy ze względu na ryzyko zniszczenia mienia? Przekazując obowiązki związane z zarządzaniem najmem w Szczecinie, nie musisz martwić się praktycznie o nic. Zajmujemy się obsługą nieruchomości nawet w centrum Szczecina, sprawdzamy najemców oraz odpowiadamy na wszelkie pytania właścicieli mieszkań i lokali przeznaczonych pod wynajem. Oto kilka powodów, dla jakich warto zdecydować się na nasze usługi zarządzania wynajmem w Szczecinie:

 • pełne bezpieczeństwo transakcji i wynajmu nieruchomości,
 • spokojny dochód pasywny w ramach umowy najmu długoterminowego,
 • oszczędność czasu - korzystając z usług HOMtu, nie musisz już samodzielnie szukać ani kontrolować najemców,
 • atrakcyjne ceny współpracy w ramach usługi zarządzania najmem,
 • kompleksowa opieka specjalistów HOMtu, który znają realia branży nieruchomości i dopasowują rozwiązania do potrzeb klientów.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostosowywać się do potrzeb potencjalnych właścicieli mieszkań przeznaczonych na wynajem. Z tego względu proponujemy też szeroki pakiet korzyści w ramach współpracy. Jeśli skorzystasz z naszych usług, możesz skrócić okres pustostanu budynku, zwiększyć bezpieczeństwo najmu nieruchomości oraz zredukować ryzyko braku wpłat na czynsz od najemcy.

Obsługa wynajmu nieruchomości w Szczecinie - dostępne usługi

Dla klientów HOMtu przygotowaliśmy trzy podstawowe pakiety usług, które różnią się między sobą zakresem świadczonej pomocy oraz wysokością pobieranej prowizji. Podstawowy pakiet to kosz na poziomie 12% wartości najmu, natomiast najdroższy wariant generuje koszty 20% wartości najmu nieruchomości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Współpracując z nami, nie musisz już przejmować się zarządzaniem wynajmem. Szczecin to jedno z miast, w którym skorzystasz z naszych usług i będziesz cieszyć się zyskami z najmu długoterminowego. 

Co więcej, nasi eksperci, dla których kariera jest tak samo ważna, jak zadowolenie klientów dokładają wszelkich starań, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających właścicieli nieruchomości. 

Zarządzanie wynajmem w Szczecinie - kto powinien się zdecydować na taką pomoc?

Oferta naszej firmy dopasowana jest do potrzeb klientów posiadających nieruchomości mieszkalne na wynajem, a także lokale usługowe. Warto dodać, że zarządzanie wynajmem w Szczecinie wymaga kompleksowego podejścia - nie tylko w odniesieniu do poszukiwania potencjalnych najemców, ale i późniejszego zarządzania wynajmem. Z nami możesz podpisać korzystną umowę bezterminową, którą rozwiążesz w dowolnie wybranym momencie, z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Co więcej, zarządzając wynajmem w Szczecinie, ustalamy ceny najmu zgodnie ze stawkami rynkowymi oraz oczekiwaniami finansowymi osoby wynajmującej. Na Nas naprawdę możesz polegać - uzupełnij formularz kontaktowy i dowiedz się więcej o usługach zarządzania wynajmem w Szczecinie.

Powiązane artykuły

Zarządzanie wynajmem Łódź

Zarządzanie wynajmem w Łodzi to usługi, które pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa w trakcie wynajęcia nieruchomości potencjalnym najemcom. Co więcej, obsługa nieruchomości przeznaczonej na wynajem przez zewnętrzną firmę to gwarancja wypłacalności najemców oraz terminowe, comiesięczne przelewy w ramach podpisanej umowy wynajmu. Jeśli chcesz wynajmować mieszkanie i mieć pewność, że podpisana umowa najmu będzie dla […]

Zobacz artykuł
Zarządzanie wynajmem Poznań

Usługi obsługi i zarządzania wynajmem nieruchomości w Poznaniu to nowość w branży nieruchomości. Nasza firma HOMtu proponuje przede wszystkim kompleksową obsługę najmu długoterminowego wraz z opcją zarządzania nieruchomością tak, aby biznes mieszkaniowy był bezpieczny i rentowny. Jeśli zdecydujesz się wynajmować swoją nieruchomość, zadbaj o to, aby podpisać umowę z rzetelnym najemcą. W przeciwnym razie narazisz […]

Zobacz artykuł
Zarządzanie i obsługa najmu Warszawa

HOMtu to firma, która jako jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła działalność w zakresie obsługi najmu nieruchomości. Profesjonalnie zajmujemy się zarządzaniem najmem, a także mieszkaniami klientów, którzy chcą je wynajmować. Gwarantujemy przede wszystkim kompleksową obsługę, uniwersalność usług oraz szybkie znalezienie najemcy, co zapewni stałe dochody co miesiąc w ramach wynajmu mieszkania. Zarządzanie wynajmem w Warszawie […]

Zobacz artykuł
Przejdź do bloga
Firma HOMtu jako jeden z nielicznych podmiotów na polskim rynku zajmuje się zarządzaniem najmem mieszkań i lokali usługowych na zlecenie, a także sprzedażą nieruchomości. Stworzyliśmy rozbudowaną sieć partnerską o jasnych zasadach współpracy. Nasza marka cieszy się dużym uznaniem klientów, a liczne sukcesy branżowe potwierdzają nasze kompetencje i doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu!
Polityka prywatności i plików cookies
NAWIGACJA STRONY
KONTAKT Z NAMI
Kontakt
Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy, zadzwoń lub umów spotkanie z ekspertami HOMtu.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022.
PROJEKT: