Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, które skupiają się na kompleksowym zarządzaniu najmem. Chcesz szybko sprzedać lub bezpiecznie wynajmować swoją nieruchomość? Na tym właśnie polega nasza praca.

Zarządzanie wynajmem Szczecin

8 lutego, 2023
Podsumowanie
Zarządzanie najmem nieruchomości w Szczecinie to usługi dostępne zarówno w odniesieniu do nieruchomości mieszkalnych, jak i usługowych. Kontaktując się z agencją nieruchomości, warto sprawdzić zakres świadczonych usług, a także wysokość prowizji za obsługę prawo-administracyjną nieruchomości przeznaczonej na wynajem. Podpisanie umowy najmu długoterminowego z wykorzystaniem obsługi najmu przez zewnętrzną firmę to gwarancja bezpieczeństwa i terminowych wpływów na konto bankowe.

Rozglądasz się za jak najkorzystniejszą opcją wynajmu swojej nieruchomości, tak, aby otrzymywać stałe, miesięczne wpływy od najemcy? Oferta naszej firmy HOMtu® jest skierowana do każdego właściciela nieruchomości mieszkalnej lub użytkowej, który chce powierzyć obsługę najmu profesjonalistom. Zajmiemy się kompleksową obsługą Twojej nieruchomości, dbając o jak najwyższy standard świadczonych usług. Pomagamy także w znalezieniu najemcy, dzięki czemu mieszkanie lub inna nieruchomość nie stoi pusta i nie generuje kosztów wynikających z jej utrzymania.

Naprawdę warto zastanowić się nad wykorzystaniem usługi kompleksowego zarządzania wynajmem. Szczecin to jedno z wielu miast, na którego terenie działamy. Wieloletnia działalność pozwala nam na ciągły rozwój, dzięki czemu otwieramy nowe filie w dużych miastach na terenie Polski. Zastanawiasz się nad wynajmem mieszkania, aby osiągać dodatkowe, pasywne dochody? Skontaktuj się z agentem nieruchomości HOMtu®, który szczegółowo przedstawi ofertę i pomoże odnaleźć się na rynku nieruchomości pod wynajem.

Na co zwrócić uwagę, wybierając ofertę zarządzania najmem w Szczecinie?

Zarządzanie nieruchomościami w Szczecinie nie należy do najłatwiejszych czynności. Specjaliści HOMtu® zajmują się nie tylko sprawdzaniem stanu technicznego obiektu, ale także oferują szereg usług związanych z zarządzaniem wynajmem w Szczecinie. Jeśli chcesz podpisać korzystną umowę najmu i zyskać gwarancję, że czynsz za nieruchomość zawsze wpłynie na Twoje konto na czas, weź pod uwagę takie kwestie, jak:

 • zakres usług agencji nieruchomości, która obsługuje lokale na wynajem,
 • dostępne zabezpieczenia - dotyczy to przede wszystkim umów najmu okazjonalnego,
 • sposób weryfikacji potencjalnego najemcy,
 • doświadczenie agencji nieruchomości,
 • sposób prowadzonych rozliczeń pomiędzy najemcami i wynajmującymi,
 • cena usług zarządzania najmem,
 • poziom prowizji pobierany w ramach zarządzania wynajmem w Szczecinie.

Na podstawie powyższych parametrów, na pewno dokonasz właściwego wyboru i podpiszesz umowę najmu, która spełni wszelkie Twoje oczekiwania. Zawsze wybieraj firmę, która ma duże doświadczenie w obsłudze nieruchomości na wynajem w Szczecinie i innych miastach na terenie Polski. Opieka nad mieszkaniem przeznaczonym pod wynajem powinna dotyczyć nie tylko kontroli nad najemcami, ale także utrzymywaniem porządku w kwestii rozliczeń podatkowych czy kontrolą najemców w kwestii terminowych płatności czynszu.

Zarządzanie najmem Szczecin - jak działamy w HOMtu®?

Chcesz dowiedzieć się nieco więcej o firmie HOMtu®? Jak działamy w Szczecinie w ramach usług zarządzania wynajmem nieruchomości? To proste! Dla właścicieli mieszkań, domów lub innych budynków przeznaczonych pod wynajem proponujemy takie usługi, jak:

 • pełne przygotowanie nieruchomości do wystawienia ogłoszenia wynajmu,
 • pomoc w poszukiwaniu potencjalnych najemców, z którymi właściciel lokalu może współpracować,
 • prowadzenie negocjacji z najemcami, aby wyegzekwować jak najkorzystniejsze ceny najmu,
 • pełna pomoc prawno-administracyjna,
 • wsparcie w zakresie podpisywania umów oraz windykacja długów w razie braku terminowych płatności za czynsz,
 • stała kontrola mieszkania przeznaczonego na wynajem - regularne wizytacje najemców oraz pilnowanie terminów płatności.

Po przejęciu obowiązków za zarządzenie najmem w Szczecinie nasza firma HOMtu® staje się odpowiedzialna za wszelkie kwestie związane z najmem krótko- i długoterminowym. Zawsze działamy kompleksowo, tak, aby zadowolić wszystkich naszych klientów i zapewnić im pełną obsługę wynajmowanej nieruchomości. 

Dlaczego warto wynająć nieruchomość z pomocą agencji HOMtu®?

Wahasz się nad przekazaniem nieruchomości potencjalnemu najemcy ze względu na ryzyko zniszczenia mienia? Przekazując obowiązki związane z zarządzaniem najmem w Szczecinie, nie musisz martwić się praktycznie o nic. Zajmujemy się obsługą nieruchomości nawet w centrum Szczecina, sprawdzamy najemców oraz odpowiadamy na wszelkie pytania właścicieli mieszkań i lokali przeznaczonych pod wynajem. Oto kilka powodów, dla jakich warto zdecydować się na nasze usługi zarządzania wynajmem w Szczecinie:

 • pełne bezpieczeństwo transakcji i wynajmu nieruchomości,
 • spokojny dochód pasywny w ramach umowy najmu długoterminowego,
 • oszczędność czasu - korzystając z usług HOMtu®, nie musisz już samodzielnie szukać ani kontrolować najemców,
 • atrakcyjne ceny współpracy w ramach usługi zarządzania najmem,
 • kompleksowa opieka specjalistów HOMtu®, który znają realia branży nieruchomości i dopasowują rozwiązania do potrzeb klientów.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostosowywać się do potrzeb potencjalnych właścicieli mieszkań przeznaczonych na wynajem. Z tego względu proponujemy też szeroki pakiet korzyści w ramach współpracy. Jeśli skorzystasz z naszych usług, możesz skrócić okres pustostanu budynku, zwiększyć bezpieczeństwo najmu nieruchomości oraz zredukować ryzyko braku wpłat na czynsz od najemcy.

Obsługa wynajmu nieruchomości w Szczecinie - dostępne usługi

Dla klientów HOMtu® przygotowaliśmy trzy podstawowe pakiety usług, które różnią się między sobą zakresem świadczonej pomocy oraz wysokością pobieranej prowizji. Podstawowy pakiet to kosz na poziomie 12% wartości najmu, natomiast najdroższy wariant generuje koszty 20% wartości najmu nieruchomości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Współpracując z nami, nie musisz już przejmować się zarządzaniem wynajmem. Szczecin to jedno z miast, w którym skorzystasz z naszych usług i będziesz cieszyć się zyskami z najmu długoterminowego. 

Co więcej, nasi eksperci, dla których kariera jest tak samo ważna, jak zadowolenie klientów dokładają wszelkich starań, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających właścicieli nieruchomości. 

Zarządzanie wynajmem w Szczecinie - kto powinien się zdecydować na taką pomoc?

Oferta naszej firmy dopasowana jest do potrzeb klientów posiadających nieruchomości mieszkalne na wynajem, a także lokale usługowe. Warto dodać, że zarządzanie wynajmem w Szczecinie wymaga kompleksowego podejścia - nie tylko w odniesieniu do poszukiwania potencjalnych najemców, ale i późniejszego zarządzania wynajmem. Z nami możesz podpisać korzystną umowę bezterminową, którą rozwiążesz w dowolnie wybranym momencie, z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Co więcej, zarządzając wynajmem w Szczecinie, ustalamy ceny najmu zgodnie ze stawkami rynkowymi oraz oczekiwaniami finansowymi osoby wynajmującej. Na Nas naprawdę możesz polegać - uzupełnij formularz kontaktowy i dowiedz się więcej o usługach zarządzania wynajmem w Szczecinie.

Powiązane artykuły

Wypowiedzenie umowy najmu mieszkania - kiedy, jak i dlaczego?

Do zakończenia umowy przed czasem wskazanym w dokumencie dochodzi najczęściej wtedy, kiedy najemca dopuści się rażących naruszeń warunków związanych z najmem nieruchomości. Wtedy jako wynajmujący mamy możliwość wypowiedzenia umowy nawet w trybie (prawie) natychmiastowym. A zatem jak napisać wypowiedzenie umowy najmu mieszkania? Przygotowaliśmy poradnik, aby nieco ułatwić kwestie wypowiedzenia najmu zarówno z winy najemcy, jak […]

Zobacz artykuł
Umowa najmu a protokół zdawczo-odbiorczy mieszkania

Wynajmując mieszkanie, zawsze powinniśmy zadbać o to, aby podczas przekazania lokalu najemcy sporządzić szczegółowy protokół zdawczo-odbiorczy nieruchomości. To niezbędne, aby zabezpieczyć swoje interesy na wypadek sporów z lokatorami albo wystąpieniem zniszczeń, które nie miały miejsca w dniu przekazania mieszkania. Czym jest protokół zdawczo-odbiorczy nieruchomości na wynajem? Z pojęciem protokołu zdawczo-odbiorczego spotykamy się nie tylko podczas […]

Zobacz artykuł
Najem okazjonalny mieszkania - zalety i wady

W Polsce pierwsze umowy najmu okazjonalnego nieruchomości pojawiły się 17 grudnia 2009 roku. Wtedy wprowadzono pierwsze zmiany w Ustawie o ochronie praw lokatorów. Dzięki temu osoby fizyczne bez działalności gospodarczej mogły rozpocząć zarabianie na wynajmie posiadanej nieruchomości bezpieczniej niż dotychczas. Zalety i wady najmu okazjonalnego mieszkania Najem okazjonalny ma zarówno wady, jak i zalety, choć […]

Zobacz artykuł
Naruszenie miru domowego najemcy przez właściciela mieszkania

W jaki sposób możemy kontrolować stan naszej nieruchomości w ramach umowy najmu, skoro wejście do mieszkania bez zgody najemcy jest niemożliwe? Aby nieco rozjaśnić tę kwestię, musimy zagłębić się w przepisy wynikające z Ustawy o ochronie praw lokatorów. Przygotowaliśmy poradnik dla wynajmujących mieszkania, aby uniknąć ryzyka popełnienia przestępstwa naruszenia miru domowego w wynajmowanym lokalu. Kiedy […]

Zobacz artykuł
Jakie błędy popełniają najemcy podczas wynajmu mieszkania?

Masz jedno, dwa, trzy a może więcej nieruchomości, które są przygotowane wyłącznie pod wynajem długo- lub krótkoterminowy? Niezależnie od wybranej formy wynajmowania mieszkania, zawsze warto wiedzieć, jakie kategoryczne błędy popełniają potencjalni najemcy. Niekiedy zdarza się, że rażące naruszenia warunków umowy prowadzą do jej rozwiązania i wielu innych nieprzyjemności. Czego nie powinien robić najemca? Każdy inwestor […]

Zobacz artykuł
Jak ustalić wysokość czynszu? Wynajem mieszkania w praktyce

Chcesz wynająć mieszkanie, ale nie wiesz jak i za ile? Na szczęście możesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia ekspertów HOMtu. Zajmujemy się zarządzaniem najmem nieruchomości. Dzięki temu Ty zarabiasz dodatkowe pieniądze i możesz swobodnie wynajmować swoje mieszkanie. Zobacz, jak oszacować cenę wynajmu nieruchomości, aby Twoja oferta nie była abstrakcyjna względem aktualnej sytuacji na rynku. Co wpływa […]

Zobacz artykuł
Przejdź do bloga

Szybkie przejście do najważniejszych usług:

Firma HOMtu® jako jeden z nielicznych podmiotów na polskim rynku zajmuje się zarządzaniem najmem mieszkań i lokali usługowych na zlecenie, a także sprzedażą nieruchomości. Stworzyliśmy rozbudowaną sieć partnerską o jasnych zasadach współpracy. Nasza marka cieszy się dużym uznaniem klientów, a liczne sukcesy branżowe potwierdzają nasze kompetencje i doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu!
Polityka prywatności i plików cookies
NAWIGACJA STRONY
KONTAKT Z NAMI
Kontakt
Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy, zadzwoń lub umów spotkanie z ekspertami HOMtu®.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022.
PROJEKT: