Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, które skupiają się na kompleksowym zarządzaniu najmem. Chcesz szybko sprzedać lub bezpiecznie wynajmować swoją nieruchomość? Na tym właśnie polega nasza praca.

Zarządzanie i obsługa najmu Warszawa

8 lutego, 2023
Podsumowanie
Wynajem mieszkania w Warszawie bywa stresujący, szczególnie na liczne problemy związane ze znalezieniem rzetelnego najemcy. Aby ograniczy ryzyko i zyskać gwarancję wypłacalności środków za wynajem, warto zdecydować się na usługi zarządzania wynajmem w Warszawie. Dzięki temu wszelkie obowiązki związane z obsługą najmu przejmie zewnętrzna firma, a Ty będziesz cieszyć się dodatkowym dochodem bez stresu, ukrytych kosztów i dodatkowych formalności.

HOMtu to firma, która jako jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła działalność w zakresie obsługi najmu nieruchomości. Profesjonalnie zajmujemy się zarządzaniem najmem, a także mieszkaniami klientów, którzy chcą je wynajmować. Gwarantujemy przede wszystkim kompleksową obsługę, uniwersalność usług oraz szybkie znalezienie najemcy, co zapewni stałe dochody co miesiąc w ramach wynajmu mieszkania.

Zarządzanie wynajmem w Warszawie jako usługa realizowana przez naszą firmę to gwarancja poprawnego przygotowania oferty oraz sporządzenia umowy najmu z potencjalnym klientem. Współpracując z nami, można skorzystać z kilku dostępnych pakietów usług w ramach obsługi wynajmu. 

Usługa zarządzania najmem mieszkania - na czym to polega?

Masz nieruchomość na wynajem, ale jako właściciel mieszkania nie wiesz, jak szybko znaleźć rzetelnego najemcę? Możesz zdecydować się na kompleksowe zarządzanie wynajmem nieruchomości w Warszawie. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą HOMtu, a wspólnie dobierzemy optymalne rozwiązania, które pozwolą Ci pobierać opłatę za lokal co miesiąc i tym samym uzyskiwać dodatkowy przychód pasywny - z minimum formalności. Jaki zakres usług świadczymy w HOMtu w ramach zarządzania najmem w Warszawie? Oto kilka usług, które zapewniamy po zleceniu wynajmu mieszkania agencji:

 • przygotowanie i publikacja oferty mieszkania na wynajem w Warszawie,
 • pomoc w podpisaniu umowy z najemcą,
 • prowadzenie rozliczeń mediów,
 • kontakt z najemcami.

Decydując się na nasz system obsługi, nie musisz martwić się też o to, w jakim terminie otrzymasz czynsz najmu nieruchomości. W ramach usługi zarządzania wynajmem mieszkań w Warszawie, możemy zaproponować gwarancję otrzymania czynszu - nawet jeśli lokator będzie uchylać się od terminowej płatności. 

Masz nieruchomość na wynajem, ale nie masz czasu na to, aby dokładnie ocenić stan mieszkania i szukać potencjalnych najemców? Kompleksowa obsługa najmu, a dokładnie profesjonalna obsługa nieruchomości pod wynajem to doskonały sposób, aby uniknąć dodatkowych kosztów związanych z otrzymywaniem wpływów z najmu nieruchomości w Warszawie.

Agencja nieruchomości a zarządzanie wynajmem w Warszawie

W HOMtu stawiamy przede wszystkim na kompleksowe usługi opieki nad mieszkaniem przeznaczonym pod wynajem. Dotyczy to zarówno najmu krótkoterminowego, jak i długoterminowego. W imieniu każdego klienta możemy przygotować lokum do wystawienia ogłoszenia, a także zajmiemy się późniejszą obsługą mieszkań i innych nieruchomości przeznaczonych pod wynajem. Zarządzanie wynajmem w Warszawie realizowane przez naszą firmę HOMtu to gwarancja zadowolenia oraz stałych dochodów dla osoby będącej właścicielem lokum mieszkalnego. Nasze usługi to przede wszystkim:

 • kompleksowa obsługa i zarządzanie wynajmem w Warszawie,
 • możliwość podpisania bezpiecznej umowy najmu,
 • szerokie spektrum usług dopasowanych do potrzeb każdego klienta,
 • wieloletnie doświadczenie w ramach obsługi najmu,
 • wykwalifikowana kadra pracowników,
 • pełne bezpieczeństwo obsługi wynajmu mieszkań w Warszawie oraz gwarancja wypłaty należnych środków.

Podsumowując: naprawdę warto skorzystać z naszej oferty zarządzania wynajmem w Warszawie. Gwarantujemy jasne zasady współpracy, a także przejrzystość podpisywanych umów. Profesjonalne zarządzanie najmem w Warszawie przez naszą firmę HOMtu to także szansa na uniknięcie wysokich kosztów napraw i konserwacji w razie zniszczenia lokum - pomagamy w odbiorze nieruchomości od wynajmujących oraz podpisujemy protokoły zdawczo-odbiorcze, które są podstawą do ubiegania się o ewentualne odszkodowania od najemców.

Oferta HOMtu a zarządzanie wynajmem w Warszawie

Współpraca z naszą firmą realizującą usługi kompleksowego zarządzania najmem w Warszawie to przede wszystkim:

 1. Oszczędność czasu i pieniędzy.
 2. Spokój i komfort psychiczny związany z brakiem ryzyka wynajmu mieszkania lub lokalu usługowego.
 3. Szansa na pasywny zarobek poprzez wynajem długoterminowy.

W HOMtu wiemy, jak zarządzać wynajmem w Warszawie tak, aby zmaksymalizować zyski. Pomagamy klientom odnaleźć się na rynku nieruchomości na wynajem, korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia w branży oraz dbamy o to, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa naszym klientom. 

Ile kosztuje obsługa najmu mieszkań w Warszawie?

Opłata za zarządzanie nieruchomością nie jest wygórowana, szczególnie jeśli zdecydujesz się na najem długoterminowy. Potencjalny najemca po podpisaniu umowy będzie zobowiązany do regularnych płatności, a nasza firma w ramach zarządzania mieszkaniami na wynajem w Warszawie pobierze prowizję od ceny najmu w zależności od wybranego wariantu. Koszty wahają się średnio od minimum 280 do 470 złotych. Przejmując obowiązki związane z najmem na terenie Warszawy, pobieramy prowizję w wysokości od 12 do 20% wartości najmu. Nie jest to wygórowana kwota, biorąc pod uwagę możliwość zachowania ciągłości najmu długoterminowego.

Zarządzanie wynajmem - Warszawa. Kariera w HOMtu!

Działamy w branży nieruchomości już od wielu lat, dzięki czemu stale poszerzamy zakres swoich usług, a także tworzymy nowe filie w miastach na terenie całej Polski. Z tego względu poszukujemy osób, które chciałyby nawiązać współpracę z nami jako agent nieruchomości. To prosta droga, aby odnieść sukces zawodowy i przenieść swoje dochody na nowy poziom. Jeśli aktualnie rozglądasz się za nową pracą, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Proponujemy pracę dla osób, które uwielbiają się angażować w powierzone im zadania, a także cenią sobie bezpośredni kontakt z klientem. Brzmi ciekawie? Nie czekaj i dołącz do zespołu najlepszych agentów nieruchomości w Warszawie, a może nawet całej Polsce!

Czy obsługa i zarządzanie najmem Warszawa się opłaca?

Chcesz sprawdzić, jak działa nowoczesny system obsługi najmu i nie martwić się jednocześnie o to, czy otrzymasz pieniądze na pokrycie miesięcznego czynszu za nieruchomość? W takim razie obsługa najmu w Warszawie realizowana przez HOMtu jest dla Ciebie. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu dla właściciela nieruchomości, a także świadczenie usług najwyższej jakości.

Nie czekaj! Uzupełnij formularz kontaktowy i sprawdź, jak działa zarządzanie wynajmem. Warszawa to tylko jedno z wielu miast, na którego terenie działamy kompleksowo, zajmując się wynajmem nieruchomości na każdym etapie. Za niewielką prowizję od kwoty najmu jesteśmy w stanie zająć się praktycznie wszystkim, a dodatkowo zagwarantujemy regularne wpływy z racji wynajmu długoterminowego lokum mieszkalnego lub obiektu usługowego.

Powiązane artykuły

Zarządzanie wynajmem Łódź

Zarządzanie wynajmem w Łodzi to usługi, które pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa w trakcie wynajęcia nieruchomości potencjalnym najemcom. Co więcej, obsługa nieruchomości przeznaczonej na wynajem przez zewnętrzną firmę to gwarancja wypłacalności najemców oraz terminowe, comiesięczne przelewy w ramach podpisanej umowy wynajmu. Jeśli chcesz wynajmować mieszkanie i mieć pewność, że podpisana umowa najmu będzie dla […]

Zobacz artykuł
Zarządzanie wynajmem Poznań

Usługi obsługi i zarządzania wynajmem nieruchomości w Poznaniu to nowość w branży nieruchomości. Nasza firma HOMtu proponuje przede wszystkim kompleksową obsługę najmu długoterminowego wraz z opcją zarządzania nieruchomością tak, aby biznes mieszkaniowy był bezpieczny i rentowny. Jeśli zdecydujesz się wynajmować swoją nieruchomość, zadbaj o to, aby podpisać umowę z rzetelnym najemcą. W przeciwnym razie narazisz […]

Zobacz artykuł
Zarządzanie wynajmem Szczecin

Rozglądasz się za jak najkorzystniejszą opcją wynajmu swojej nieruchomości, tak, aby otrzymywać stałe, miesięczne wpływy od najemcy? Oferta naszej firmy HOMtu jest skierowana do każdego właściciela nieruchomości mieszkalnej lub użytkowej, który chce powierzyć obsługę najmu profesjonalistom. Zajmiemy się kompleksową obsługą Twojej nieruchomości, dbając o jak najwyższy standard świadczonych usług. Pomagamy także w znalezieniu najemcy, dzięki […]

Zobacz artykuł
Przejdź do bloga
Firma HOMtu jako jeden z nielicznych podmiotów na polskim rynku zajmuje się zarządzaniem najmem mieszkań i lokali usługowych na zlecenie, a także sprzedażą nieruchomości. Stworzyliśmy rozbudowaną sieć partnerską o jasnych zasadach współpracy. Nasza marka cieszy się dużym uznaniem klientów, a liczne sukcesy branżowe potwierdzają nasze kompetencje i doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu!
Polityka prywatności i plików cookies
NAWIGACJA STRONY
KONTAKT Z NAMI
Kontakt
Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy, zadzwoń lub umów spotkanie z ekspertami HOMtu.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022.
PROJEKT: