Biuro nieruchomości z HOMTu

Dzięki współpracy z firmą HOMTu otwierają się przed Tobą możliwości, które do tej pory były niewidoczne. Rozwijaj swoją karierę z jako uznany agent nieruchomości i odnieś sukces w branży wynajmu i sprzedaży mieszkań w Polsce!
Borysław Pasierbski
Borysław Pasierbski
Ekspert rynku nieruchomości

Agent nieruchomości pod marką HOMTu to potencjał, którego nie możesz zmarnować.

Zostań naszym partnerem
Rozglądasz się za sposobami rozkręcenia swojej kariery w branży nieruchomości? Masz już pewne doświadczenie w tym zakresie i zależy Ci na tym, by w końcu zarabiać dobre pieniądze? A może brakuje Ci zaplecza teoretycznego i praktycznego, ale jednocześnie czujesz, że świetnie odnajdziesz się w realiach tego rynku? W takim razie jesteś w idealnym miejscu – dołącz do sieci partnerów HOMTu i zapewnij sobie doskonały start w branży. Współpraca z naszą firmą pozwoli Ci osiągnąć pierwsze efekty znacznie szybciej, niż Ci się wydaje!
Borysław Pasierbski
Borysław Pasierbski 
Ekspert rynku nieruchomości
Operowanie na rynku nieruchomości wymaga wiedzy i doświadczenia. Samodzielne nabywanie odpowiednich umiejętności bywa czasochłonne, ale wsparcie specjalistów pozwala obniżyć próg wejścia. Dzięki współpracy z HOMTu Twoje marzenia o własnym karierze na rynku nieruchomości w końcu będą mogły być zrealizowane.
Zostań naszym partnerem

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące współpracy z nami? Zastanawiasz się, czy usługa zarządzania najmem sprawdzi się w Twoim przypadku? A może chcesz zostać naszym partnerem i dołączyć do profesjonalnej sieci pośredników HOMTu? Zapraszamy do kontaktu już teraz!

Zalety współpracy z HOMTu

Zaufana marka
HOMTu to najwyższe standardy pracy, etyka zawodowa i indywidualne podejście do każdego klienta. Pokażemy Ci, dlaczego nasza firma cieszy się tak dużym zaufaniem wśród właścicieli nieruchomości.
System, który działa
Renoma naszej marki i wieloletnia obecność na rynku nieruchomości pozwoliły nam wypracować optymalne rozwiązania w zakresie współpracy z partnerami biznesowymi. Dążymy do wspólnego sukcesu, który jest na wyciągnięcie ręki!
Kompleksowa współpraca
Przejrzysty system poleceń w ramach sieci HOMTu. Współpraca oparta o wzajemne zaufanie i doświadczenie. Jasne zasady i zero kruczków. 
Niezależność biznesowa
Współpraca z HOMTu w modelu B2B to gwarancja wolności i dużej swobody – zarówno pod kątem decyzyjności, jak i świeżego spojrzenia na rynek nieruchomości. Nie ograniczamy kreatywności naszych partnerów i pozwalamy im działać tak, jak chcą pod warunkiem zachowania jakości i wypracowanych standardów.
Niezbędne materiały 
Zapewniamy dostęp do szablonów dokumentów, wiedzy, szkoleń, materiałów firmowych i wizytówek. Gwarantujemy wsparcie ze strony prawnej, księgowej i marketingowej. Otrzymasz od nas sprawdzone wzory umów – a wszystko po to, by zoptymalizować Twoją pracę i skupić się na maksymalizacji efektów. 
Dogłębna znajomość rynku
W HOMTu nie ma miejsca na przypadkowe decyzje. Pracujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości i zarządzania najmem. Dołączając do nas, otrzymujesz solidną bazę do budowania własnej marki osobistej w tym zakresie.
Profesjonalne szkolenia
Nauka poprzez praktykę. Liczne szkolenia, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć zjawiska zachodzące na rynku wynajmu i sprzedaży mieszkań – dostosowane do poziomu Twojej wiedzy. Dowiesz się, jak zacząć dobrze zarabiać na nieruchomościach i jak z sukcesem rozwijać swoje umiejętności i kompetencje.
Marketing i reklama
Nie musisz martwić się o to, jak dotrzeć do potencjalnych klientów. Wskażemy Ci sprawdzone rozwiązania z zakresu marketingu internetowego oraz kanałów reklamy tradycyjnej. Dzięki nam będziesz widoczny dla wszystkich osób zainteresowanych współpracą.
Wsparcie specjalistów
Doceniamy zaangażowanie naszych współpracowników, dlatego oferujemy rzetelną pomoc na każdym etapie – poczynając od wdrożenia, przez wsparcie na co dzień, a kończąc na rozwiązywaniu bieżących problemów. Twój sukces to nasz sukces!
Zostań naszym partnerem

Nasza oferta współpracy dla partnerów

Wariant X%
Wariant bazowy, obejmujący pomoc w zakresie najbardziej podstawowych obowiązków. Otrzymasz od nas zestaw know-how marki HOMTu i niezbędne szkolenia, by zacząć karierę w branży nieruchomości i z sukcesami rozwijać własne biuro.
KUP TERAZ
Wariant X%
Wariant optymalny, najczęściej wybierany przez naszych partnerów. Wybierając tę opcję, zaczniesz stopniowo budować pozycję swojego biura, przyciągać nowych klientów i cieszyć się coraz większymi zarobkami. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Ci to ułatwić.
KUP TERAZ
Wariant X%
Najbardziej rozbudowana opcja współpracy. Oprócz standardowego zakresu obsługi możesz liczyć na kompleksowe wsparcie w takich aspektach, jak poszukiwanie i adaptacja przestrzeni biurowej czy organizacja programów stażowych dla Twoich nowych pracowników.
KUP TERAZ
Niezależnie od wybranej przez Ciebie opcji możesz mieć pewność, że współpraca z nami będzie układała się wzorowo. Dążymy do tego, by każdy z naszych partnerów zapoznał się ze standardami marki HOMTu i otrzymał kompleksowe wdrożenie ze strony najlepszych specjalistów rynku sprzedaży i wynajmu mieszkań w Polsce. Pozwala to komfortowo przejść przez początkowe etapy związane z organizowaniem biura oraz podejmowaniem współpracy z pierwszymi klientami. Pamiętaj, że Twój sukces traktujemy jak nasz własny, dlatego pomożemy Ci rozwijać biznes w branży nieruchomości i zacząć zarabiać – a ostatecznie odnieść sukces, na jaki zasługujesz.

Oferta specjalna 

Na nowych klientów marki HOMTu czeka limitowana oferta specjalna o wartości 4.450 zł. Otrzymaj korzystne bonusy – Wirtualny Spacer i protokół zdawczo-odbiorczy całkowicie za darmo!

*oferta promocyjna dotyczy umów zawieranych na okres minimum 3 lat
Profesjonalny protokół zdawczo-odbiorczy – to lepsze zabezpieczenie dla Twojej nieruchomości 
Krótszy okres pustostanu – zaprezentowanie Twojego mieszkania na witrualnym spacerze pomoże wzmocnić pozytywne wrażenie u osób zainteresowanych wynajęciem lokalu
Więcej pieniędzy z najmu – szybko podpisana umowa z nowymi najemcami oznacza większy zysk Ciebie 
Bogusław Pasierbski
Prokurent samoistny
Ofertę współpracy biznesowej i pośrednictwa kierujemy przede wszystkim do osób, które wiążą swoją przyszłość z branżą nieruchomości. Jeśli zależy Ci na stałym rozwoju i perspektywie dochodowego biznesu pod opieką firmy HOMTu, nie wahaj się i zgłoś się do nas.

Współpraca z HOMTu po prostu się opłaca

Zaufaj ekspertom branży i rozpocznij swoją karierę w nieruchomościach pod marką HOMTu. To prostsze niż myślisz!

Dlaczego warto zostać partnerem biznesowym marki HOMTu?

Współpraca z HOMTu to możliwość korzystania z zasięgów i rozwiązań silnej marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku nieruchomości. Doskonale rozumiemy potrzeby osób, które regularnie na nim działają – właścicieli mieszkań, osób wynajmujących czy szukających ofert sprzedaży. Wykorzystaj zaufanie, którym darzą nas nasi klienci i rozwiń swój biznes pod szyldem profesjonalnego biura nieruchomości.

Z naszą pomocą dowiesz się, jakie będą Twoje prognozowane przychody i co należy zrobić, by efektywnie wykorzystać potencjał drzemiący w branży nieruchomości w Twoim mieście. Otrzymasz też dostęp do sieci naszych pośredników, by wymieniać się spostrzeżeniami i wspólnie budować strategie przynoszące zyski i gwarantujące nieustanny rozwój – wszystko w ramach działalności pod marką HOMTu.
Zostań naszym partnerem

Skontaktuj się z nami

Zadzwón pod numer widoczny poniżej i zadaj dowolne pytanie dotyczące współpracy biznesowej z firmą HOMTu. Nasi specjaliści chętnie udzielą odpowiedzi i wyjaśnią każdą wątpliwość. Przekonaj się, że warto zostać partnerem HOMTu – zadzwoń już teraz!

Odpowiedzi na pytania

Kto może zostać naszym partnerem?

Każdy kto dobrze czuje się w kontaktach międzyludzkich, cechuje się wrodzoną ciekawością i odnajduje się w świecie pozbawionym nudy i rutyny. Poszukujemy osób aktywnych, żywiołowych i nakierowanych na sukces własny i firmy. 

Czego oczekujemy od naszych partnerów?

Przede wszystkim rzetelności, otwartości na wiedzę i samodyscypliny. Każdy z naszych partnerów posiada dużą dozę swobody i autonomiczności, dlatego oczekujemy odpowiedzialności, zaangażowania i aktywnego rozwiązywania problemów.

Na jaki okres podpisywana jest umowa?

Zawieramy z naszymi partnerami umowy na okres 5 lat.

Dlaczego warto otworzyć dołączyć do sieci HOMTu?

Powodów jest mnóstwo: od ogromnej swobody, którą będziesz miał w swojej pracy, przez wsparcie i szkolenia, które Ci oferujemy, unikalne i atrakcyjne dla właścicieli nieruchomości know-how, aż po bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, które przewyższa prawdopodobnie wszystkie inne biura nieruchomości!

Jak wygląda umowa o współpracę podpisywana z firmą HOMTu?

Pracujemy na umowie B2B, na podstawie której jesteś wynagradzany za efekty swojej pracy. Więcej szczegółów przedstawiamy naszym potencjalnym partnerom na drugim etapie rekrutacji.
Wariant numer 1
Wariant numer 2
Wariant numer 3
Wariant numer 4

Zobacz przykładowe realizacje biur nieruchomości naszych partnerów

Wychodzimy z założenia, że przestrzeń biurowa odzwierciedla standardy firmy. Pokazuje jej mocne strony, zachęcając przy tym klientów do skorzystania z konkretnych usług. Biuro nieruchomości musi spełniać odpowiednie wymogi, zarówno pod kątem wizualnym, jak i funkcjonalnym.

Dlatego decydując się na współpracę z HOMTu możesz liczyć na szereg przydatnych wskazówek i porad dotyczących nie tylko estetyki Twojego biura, ale też standardów obsługi klienta i pozostałych istotnych aspektów. Razem stworzymy miejsce, które będzie godnie reprezentować naszą firmę i pozwoli Ci rozwinąć biznesowe skrzydła.

Zobacz przykładowe realizacje biur nieruchomości naszych partnerów

Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

Zobacz przykładowe realizacje biur nieruchomości naszych partnerów

Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

Zobacz przykładowe realizacje biur nieruchomości naszych partnerów

Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).
Zostań naszym partnerem

Opinie naszych klientów

 • Jan Kowalski
  It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English.
  Jan Kowalski
  It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English.
  Jan Kowalski
  It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English.
 • Jan Kowalski
  It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English.
  Jan Kowalski
  It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English.
  Jan Kowalski
  It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English.
 • Jan Kowalski
  It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English.
  Jan Kowalski
  It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English.
  Jan Kowalski
  It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English.
Firma HOMTu jako jeden z nielicznych podmiotów na polskim rynku zajmuje się zarządzaniem najmem mieszkań i lokali usługowych na zlecenie, a także sprzedażą nieruchomości. Stworzyliśmy rozbudowaną sieć partnerską o jasnych zasadach współpracy. Nasza marka cieszy się dużym uznaniem klientów, a liczne sukcesy branżowe potwierdzają nasze kompetencje i doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu!
Polityka prywatności i plików cookies
NAWIGACJA STRONY
KONTAKT Z NAMI
Kontakt
Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy, zadzwoń lub umów spotkanie z ekspertami HOMTu.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022.
PROJEKT: 
chevron-down-circle