Nowoczesna firma zbudowana na wartościach - Biuro nieruchomości HOMtu®

Dzięki współpracy z firmą HOMtu® otwierają się przed Tobą możliwości, które do tej pory były niewidoczne. Rozwijaj swoją karierę z jako uznany agent nieruchomości i odnieś sukces w branży wynajmu i sprzedaży mieszkań w Polsce! Możesz też spróbować swoich sił jako członek naszego zespołu w ramach umowy o pracę.
Ekspert rynku nieruchomosci
Borysław Pasierbski
Ekspert rynku nieruchomości

Agent nieruchomości pod marką HOMtu® to potencjał, którego nie możesz zmarnować.

Rozglądasz się za sposobami rozkręcenia swojej kariery w branży nieruchomości? Masz już pewne doświadczenie w tym zakresie i zależy Ci na tym, by w końcu zarabiać dobre pieniądze? A może brakuje Ci zaplecza teoretycznego i praktycznego, ale jednocześnie czujesz, że świetnie odnajdziesz się w realiach tego rynku? W takim razie jesteś w idealnym miejscu – dołącz do sieci partnerów HOMtu®! Gwarantujemy, że z naszą pomocą osiągniesz realne sukcesy zawodowe.
Ekspert rynku nieruchomosci
Borysław Pasierbski 
Ekspert rynku nieruchomości
Operowanie na rynku nieruchomości wymaga wiedzy i doświadczenia. Samodzielne nabywanie odpowiednich umiejętności bywa czasochłonne, ale wsparcie specjalistów pozwala obniżyć próg wejścia. Dzięki współpracy z HOMtu® Twoje marzenia o własnym karierze na rynku nieruchomości w końcu będą mogły być zrealizowane.
Zostań naszym partnerem

Nawiąż współpracę z HOMtu® - zacznij zarabiać jako agent lub członek zespołu

Rozwijaj umiejętności w zespole

Decydując się na karierę w HOMtu® zyskujesz możliwość ciągłego rozwoju swoich umiejętności miękkich oraz twardych związanych z zarządzaniem wynajmem i sprzedażą nieruchomości. Dbamy o naszych pracowników, zapewniając dostęp do licznych szkoleń, kursów oraz wsparcia mentorskiego.

Postaw na etat w HOMtu® i zacznij zarabiać, robiąc to, co lubisz! Niezależnie czy wolisz pracę z ludźmi, czy bardziej odpowiada Ci praca z liczbami przed ekranem monitora: poszukujemy właściwych osób do każdej z tych ról.

Dajemy praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju, które pozwolą Ci osiągnąć sukces i zadowolenie z wykonywanej pracy. Nie chodzi tylko o zarobek, ale poczucie, że robisz coś dobrego - zgodnego z ponadczasowymi wartościami firmy.
Dołącz do naszego zespołu
Ekspert rynku nieruchomosci
Borysław Pasierbski
ekspert rynku nieruchomości
Ciągły rozwój to podstawa w branży nieruchomości. Nawet specjaliści z wieloletnim doświadczeniem muszą uczestniczyć w szkoleniach i kursach.  Bez tego zajmowanie się najmem nieruchomości oraz sprzedażą byłoby po prostu nieskuteczne, a to przecież wiąże się z niezadowoleniem klienta. Podejmując pracę w zespole HOMtu® zyskujesz ogromne możliwości, które pozwolą Ci pewnym krokiem wejść w branżę nieruchomości na dłużej.

Wynajmuj i sprzedawaj, czyli: zarabiaj bez stresu

Chcemy byś czerpał radość ze swojej pracy, dlatego wszystko co związane z zarządzaniem najmem przejmuje wspierający Cię zespół, Tobie zostawiając to co lubisz: sprzedaż!

Z nami zaczniesz kompleksowo przygotowywać nieruchomości pod wynajem oraz do wystawienia na sprzedaż dla swoich klientów. Zwiększysz swoje szanse na skuteczną obsługę nieruchomości, dzięki czemu wypracujesz pokaźne zyski zarówno dla siebie, jak i klienta, który zlecił zarządzanie najmem lub sprzedaż lokalu.

W ramach pakietu szkoleń nauczysz się podstawowych zagadnień z zakresu zarządzania wynajmem nieruchomości, a także poznasz tajniki pracy z klientem. W naszej sieci partnerskiej HOMtu® lub stacjonarnie jako pracownik zespołu ekspertów od zarządzania nieruchomościami będziesz w stanie pracować komfortowo, bez zbędnych ograniczeń oraz stresu, że cokolwiek pójdzie nie tak. W razie potrzeby zawsze otrzymasz wsparcie naszych ekspertów, aby zarządzanie najmem i sprzedażą nieruchomości przebiegało w należytym porządku.

Postaw na prosty model współpracy: dołącz do sieci HOMtu®. Zyskasz maksimum elastyczności działania i ogromny potencjał dochodowy. Tak naprawdę poziom zysków jest uzależniony wyłącznie od Ciebie.
Ekspert rynku nieruchomosci
Borysław Pasierbski
Ekspert rynku nieruchomości
Zarządzanie nieruchomościami to wymagające zajęcie, które pochłania sporo czasu i energii. Warto jednak zdecydować się na karierę jako partner HOMtu®. To realna szansa na atrakcyjne zarobki i pełną elastyczność pracy.

Realizuj się z HOMtu®!


Nasz program partnerski i dostępne oferty pracy są skierowane zarówno dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w branży nieruchomości, jak i dla doświadczonych agentów. Nawet jeśli Twoje dotychczasowe zajęcie to praca agenta kredytowego - wciąż masz szansę na rozwój swojej kariery w branży nieruchomości.

Praca z nami to nie tylko pieniądze. Jesteśmy po to, by aktywnie realizować misję pozytywnego kształtowania rynku nieruchomości w Polsce i zapewniania bezpieczeństwa jego uczestnikom. Szukasz czegoś więcej, niż bezsensowne odhaczanie zadań na liście? Dołącz do nas i bądź częścią zmiany!

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, niezależnie od swojego doświadczenia i wiedzy z zakresu zarządzania wynajmem nieruchomości i lokali użytkowych. Dajemy nowe możliwości rozwoju i szeroką bazę klientów do wyboru.

Nie czekaj i zacznij działać w branży nieruchomości z HOMtu®. Zyskasz jednocześnie: niskie koszty, wsparcie, jasno określone warunki współpracy oraz zadowalające zyski już po kilku miesiącach działalności. W przypadku pracy w zespole na umowę otrzymasz natomiast stałe miesięczne wynagrodzenie i paczkę benefitów.

Zalety współpracy z HOMtu®

Zaufana marka
HOMtu® to najwyższe standardy pracy, etyka zawodowa i indywidualne podejście do każdego klienta. Pokażemy Ci, dlaczego nasza firma cieszy się tak dużym zaufaniem wśród właścicieli nieruchomości.
System, który działa
Renoma naszej marki i wieloletnia obecność na rynku nieruchomości pozwoliły nam wypracować optymalne rozwiązania w zakresie współpracy z partnerami biznesowymi. Dążymy do wspólnego sukcesu, który jest na wyciągnięcie ręki!
Kompleksowa współpraca
Przejrzysty system poleceń w ramach sieci HOMtu®. Współpraca oparta o wzajemne zaufanie i doświadczenie. Jasne zasady i zero kruczków. 
Niezależność biznesowa
Współpraca z HOMtu® w modelu B2B to gwarancja wolności i dużej swobody – zarówno pod kątem decyzyjności, jak i świeżego spojrzenia na rynek nieruchomości. Nie ograniczamy kreatywności naszych partnerów i pozwalamy im działać tak, jak chcą pod warunkiem zachowania jakości i wypracowanych standardów.
Niezbędne materiały 
Zapewniamy dostęp do szablonów dokumentów, wiedzy, szkoleń, materiałów firmowych i wizytówek. Gwarantujemy wsparcie ze strony prawnej, księgowej i marketingowej. Otrzymasz od nas sprawdzone wzory umów – a wszystko po to, by zoptymalizować Twoją pracę i skupić się na maksymalizacji efektów. 
Dogłębna znajomość rynku
W HOMtu® nie ma miejsca na przypadkowe decyzje. Pracujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości i zarządzania najmem. Dołączając do nas, otrzymujesz solidną bazę do budowania własnej marki osobistej w tym zakresie.
Profesjonalne szkolenia
Nauka poprzez praktykę. Liczne szkolenia, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć zjawiska zachodzące na rynku wynajmu i sprzedaży mieszkań – dostosowane do poziomu Twojej wiedzy. Dowiesz się, jak zacząć dobrze zarabiać na nieruchomościach i jak z sukcesem rozwijać swoje umiejętności i kompetencje.
Marketing i reklama
Nie musisz martwić się o to, jak dotrzeć do potencjalnych klientów. Wskażemy Ci sprawdzone rozwiązania z zakresu marketingu internetowego oraz kanałów reklamy tradycyjnej. Dzięki nam będziesz widoczny dla wszystkich osób zainteresowanych współpracą.
Wsparcie specjalistów
Doceniamy zaangażowanie naszych współpracowników, dlatego oferujemy rzetelną pomoc na każdym etapie – poczynając od wdrożenia, przez wsparcie na co dzień, a kończąc na rozwiązywaniu bieżących problemów. Twój sukces to nasz sukces!

Nasza oferta współpracy dla partnerów

Wariant X%
Wariant bazowy, obejmujący pomoc w zakresie najbardziej podstawowych obowiązków. Otrzymasz od nas zestaw know-how marki HOMTu i niezbędne szkolenia, by zacząć karierę w branży nieruchomości i z sukcesami rozwijać własne biuro.
KUP TERAZ
Wariant X%
Wariant optymalny, najczęściej wybierany przez naszych partnerów. Wybierając tę opcję, zaczniesz stopniowo budować pozycję swojego biura, przyciągać nowych klientów i cieszyć się coraz większymi zarobkami. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Ci to ułatwić.
KUP TERAZ
Wariant X%
Najbardziej rozbudowana opcja współpracy. Oprócz standardowego zakresu obsługi możesz liczyć na kompleksowe wsparcie w takich aspektach, jak poszukiwanie i adaptacja przestrzeni biurowej czy organizacja programów stażowych dla Twoich nowych pracowników.
KUP TERAZ
Niezależnie od wybranej przez Ciebie opcji możesz mieć pewność, że współpraca z nami będzie układała się wzorowo. Dążymy do tego, by każdy z naszych partnerów zapoznał się ze standardami marki HOMTu i otrzymał kompleksowe wdrożenie ze strony najlepszych specjalistów rynku sprzedaży i wynajmu mieszkań w Polsce. Pozwala to komfortowo przejść przez początkowe etapy związane z organizowaniem biura oraz podejmowaniem współpracy z pierwszymi klientami. Pamiętaj, że Twój sukces traktujemy jak nasz własny, dlatego pomożemy Ci rozwijać biznes w branży nieruchomości i zacząć zarabiać – a ostatecznie odnieść sukces, na jaki zasługujesz.
Bogusław Pasierbski
Ekspert rynku nieruchomości
Ofertę współpracy biznesowej kierujemy przede wszystkim do osób, które wiążą swoją przyszłość z branżą nieruchomości. Jeśli zależy Ci na stałym rozwoju i perspektywie dochodowego biznesu pod opieką firmy HOMtu®, nie wahaj się i zgłoś się do nas.

Współpraca z HOMtu® po prostu się opłaca

Zaufaj ekspertom branży i rozpocznij swoją karierę w nieruchomościach pod marką HOMtu®. To prostsze niż myślisz!

Dlaczego warto pracować w biurze nieruchomości HOMtu®?

Doskonale rozumiemy potrzeby osób, które regularnie na nim działają – właścicieli mieszkań, osób wynajmujących czy szukających ofert sprzedaży. Dbamy o to, by każdy członek zespołu odpowiadał na konkretne potrzeby osób korzystających z naszych usług.

Księgowość, rozliczenia, marketing, social media, obsługa klienta, dział prawny. Możliwości jest wiele, bowiem nasza praca nie polega tylko na połączeniu kupującego ze sprzedającym, czy wynajmującego z najemcą. Jesteśmy dużo większą wartością i dajemy od siebie więcej niż inne firmy na rynku. Chcesz stać się częścią czegoś lepszego?
Dołącz do naszego zespołu

Partnerstwo biznesowe HOMtu® - co możesz zyskać?

Od wielu lat działamy w branży nieruchomości, stale rozwijając swoją sieć Partnerów zarządzających najmem i sprzedażą nieruchomości. Partner HOMtu® poprzez współpracę z nami zyskuje przede wszystkim: możliwość działania pod ugruntowaną marką, bogatą ofertę nieruchomości, przejrzysty i skuteczny model zarządzania, a także szansę na współpracę z najlepszymi ekspertami w swoim fachu.

Nie musisz obawiać się o koszty uczestnictwa w sieci. Przedstawiamy wszystko jasno i klarownie, dajemy maksimum elastyczności działania oraz dbamy o stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności partnerów HOMtu®.

W zarządzaniu wynajmem nieruchomości oraz przygotowywaniem lokali do sprzedaży nie mamy sobie równych. Chcesz zostać jednym z partnerów HOMtu®?
Zostań naszym partnerem

Odpowiedzi na pytania

Kto może zostać naszym partnerem B2B?

Każdy kto dobrze czuje się w kontaktach międzyludzkich, cechuje się wrodzoną ciekawością i odnajduje się w świecie pozbawionym nudy i rutyny. Poszukujemy osób aktywnych, żywiołowych i nakierowanych na sukces własny i firmy. 

Czego oczekujemy od naszych partnerów B2B i współpracowników?

Przede wszystkim rzetelności, otwartości na wiedzę i samodyscypliny. Każdy z naszych partnerów posiada dużą dozę swobody i autonomiczności, dlatego oczekujemy odpowiedzialności, zaangażowania i aktywnego rozwiązywania problemów.

Na jaki okres podpisywana jest umowa o pracę?

Po przejściu kilkumiesięcznego okresu próbnego oraz pakietu szkoleń zawieramy z naszymi pracownikami umowy na czas nieokreślony.

Jak szybko wypracuję zyski jako partner biznesowy HOMtu®?

Wystarczy tylko kilkanaście miesięcy owocnej współpracy, aby mieć możliwość wypracowania dochodów na poziomie ponad 20 tysięcy złotych miesięcznie.

Jak wygląda umowa o współpracę podpisywana z firmą HOMtu®?

Pracujemy na umowie B2B, na podstawie której jesteś wynagradzany za efekty swojej pracy. Więcej szczegółów przedstawiamy naszym potencjalnym partnerom na ostatnim etapie rekrutacji.

Opinie naszych klientów

 • Tomasz
  Oddałem swoje mieszkanie pod opiekę HOMtu® 3 lata temu. Jak dotąd wszystko wydaje się być tak jak należy. Przelewy są na czas, nie dostaję żadnych wiadomości odnośnie jakichkolwiek problemów z mieszkaniem, komunikacja jest dobra. Nie interesuje mnie kompletnie nic. Polecam.
  Damian
  Polecam firmę HOMtu® jako profesjonalną firmę do zarządzania najmem. Bardzo dobry kontakt, profesjonalne podejście, duże doświadczenie. Firma wiem jak zabezpieczyć zarówno Właściciela nieruchomości jak i Najemcę. Przez wiele lat doświadczenia firma wypracowała bardzo skrupulatne podejście do rozliczenia zdawanej nieruchomości co jak widać po negatywnych komentarzach może nie do końca odpowiada niektórym Najemcom. Jako właściciel wielu nieruchomości gorąco polecam.
  Eva
  Bez stresu, bez kontrolowania i bez wielkich kosztów świetna opieka nad mieszkaniem zostawionym w Polsce. Można zaufać i powierzyć. HOMtu® zajmie się wynajęciem, wszelkimi problemami i opłatami. Polecam!
 • Ewa
  Już od paru lat korzystam z dużym zadowoleniem z usług HOMtu®. Dla nich nie istnieją problemy, na wszystko znajdą rozwiązanie. Profesjonalizm i wielka doza zdrowego rozsądku. Mogę spać spokojnie, bo wiem, że moje mieszkanie jest w dobrych rękach.
  Martyna
  Serdecznie polecam! Od ponad 2 lat firma HOMtu® zajmuje się wynajmem mieszkania mojego taty w czasie naszej nieobecności w Polsce. W końcu standard jak na zachodzie. Nigdy nie było problemu. Komunikacja tez jest super szybka jeśli są jakieś pytania. Polecam bardzo.
  Paweł
  Firma HOMtu® pomagała mi z wynajmowaniem i sprzedażą mieszkania w Polsce. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, osoby pracujące w firmie były kompetentne i dzięki ich pomocy, zeszło mi z głowy dużo stresu z załatwianiem tematów na odległość. Polecam.
 • Przemysław
  Chcąc powierzyć mieszkanie w zarządzanie określonej firmie, należy starannie zapoznać się z ofertami na rynku i podjąć odpowiednią decyzję. HOMtu® okazał się dla mnie trafnym wyborem. Dzięki bardzo dobrej współpracy z Panem Borysławem moje mieszkanie jest zadbane, a ja otrzymałem kompleksową usługę.
  Jędrzej
  Od kilku lat współpracuję z firmą HOMtu® i polecam ją wszystkim moim klientom, którzy poszukują firmy zarządzającej najmem. Firmę charakteryzuje profesjonalizm, rzetelność, doświadczenie i odpowiednie podejście do każdego właściciela i najemcy. Zdecydowanie polecam!
  Szczepan
  Współpracuję z firmą od początku 2019 roku i potwierdzam ich profesjonalizm. Jako właściciel nieruchomości, którą powierzam Najemcom, mogę spać spokojnie ponieważ nad poprawną realizacją umowy najmu oraz dobrym stanem nieruchomości czuwa cały zespół. Warto dodać, że firmie HOMtu® udaje się bardzo sprawnie zapewnić ciągłość najmu - co z mojego punktu widzenia jest rzeczą krytyczną. Polecam współpracę.

Nagrody

Orły nieruchomości 2024

Zostań naszym Partnerem

Współpraca z HOMtu® to możliwość korzystania z zasięgów i rozwiązań silnej marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku nieruchomości. Doskonale rozumiemy potrzeby osób, które regularnie na nim działają – właścicieli mieszkań, osób wynajmujących czy szukających ofert sprzedaży. Wykorzystaj zaufanie, którym darzą nas nasi klienci i rozwiń swój biznes pod szyldem profesjonalnego biura nieruchomości.

Z naszą pomocą dowiesz się, jakie będą Twoje prognozowane przychody i co należy zrobić, by efektywnie wykorzystać potencjał drzemiący w branży nieruchomości w Twoim mieście. Otrzymasz też dostęp do sieci naszych pośredników, by wymieniać się spostrzeżeniami i wspólnie budować strategie przynoszące zyski i gwarantujące nieustanny rozwój – wszystko w ramach działalności pod marką HOMtu®.
Sprawdź gdzie szukamy Partnerów

Praca w biurze

Jako pracownik zespołu HOMtu® możesz liczyć na model pracy hybrydowej, przy czym pierwsze miesiące współpracy to czas na weryfikację, czy sprawdzisz się jako członek zespołu. Jeśli interesuje Cię rozwój w branży nieruchomości, koniecznie skorzystaj z naszych ofert pracy. Zależnie od Twoich preferencji: kontakty z ludźmi, czy praca przed komputerem - poszukujemy osób, które zajmą się konkretnymi wycinkami całego procesu zarządzania i sprzedaży nieruchomości.

Zgłaszając się na ofertę pracy w HOMtu® musisz liczyć się z tym, że w pierwszych miesiącach nasza współpraca będzie odbywać się w pełni stacjonarnie. Potrzebujemy tego, aby przeprowadzić liczne szkolenia i kursy, a także ocenić Twoje umiejętności. W biurze poznasz się bliżej ze współpracownikami i mentorami, którzy pomogą Ci zawsze wtedy, kiedy trafisz na skomplikowane zagadnienia związane z zarządzaniem nieruchomościami.
Sprawdź aktualne oferty pracy

Szybkie przejście do najważniejszych usług:

Firma HOMtu® jako jeden z nielicznych podmiotów na polskim rynku zajmuje się zarządzaniem najmem mieszkań i lokali usługowych na zlecenie, a także sprzedażą nieruchomości. Stworzyliśmy rozbudowaną sieć partnerską o jasnych zasadach współpracy. Nasza marka cieszy się dużym uznaniem klientów, a liczne sukcesy branżowe potwierdzają nasze kompetencje i doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu!
Polityka prywatności i plików cookies
NAWIGACJA STRONY
KONTAKT Z NAMI
Kontakt
Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy, zadzwoń lub umów spotkanie z ekspertami HOMtu®.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022.
PROJEKT: 
chevron-down-circle