Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, które skupiają się na kompleksowym zarządzaniu najmem. Chcesz szybko sprzedać lub bezpiecznie wynajmować swoją nieruchomość? Na tym właśnie polega nasza praca.

Zarządzanie wynajmem Łódź

8 lutego, 2023
Podsumowanie
Każdy, kto jest właścicielem nieruchomości przeznaczonej na wynajem, powinien zastanowić się nad usługami zarządzania wynajmem w Łodzi. To przede wszystkim ogromna wygoda, brak zbędnego stresu dla wynajmującego gwarancja regularnych płatności ze strony najemcy. Wystarczy wybrać firmę świadczącą obsługę nieruchomości na wynajem w jak najszerszym zakresie, podpisać umowę i cieszyć się z pasywnego dochodu.

Zarządzanie wynajmem w Łodzi to usługi, które pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa w trakcie wynajęcia nieruchomości potencjalnym najemcom. Co więcej, obsługa nieruchomości przeznaczonej na wynajem przez zewnętrzną firmę to gwarancja wypłacalności najemców oraz terminowe, comiesięczne przelewy w ramach podpisanej umowy wynajmu.

Jeśli chcesz wynajmować mieszkanie i mieć pewność, że podpisana umowa najmu będzie dla Ciebie bezpieczna, koniecznie skorzystaj z usług naszego łódzkiego oddziału HOMtu®. Z naszą pomocą można łatwo zweryfikować rzetelność najemcy, a także zyskać dodatkowe dochody z racji wynajmu obiektu mieszkalnego lub usługowego - bez zbędnego stresu. Sprawdź, jak działa zarządzanie najmem w Łódzi i przekonaj się, że warto skorzystać z naszych kompleksowych usług.

Zarządzanie i obsługa najmu nieruchomości w Łodzi

Wyróżniamy mnóstwo powodów, dla jakich warto zdecydować się na profesjonalną obsługę mieszkań w Łodzi. Osoby, które decydują się na inwestycję w mieszkania, najczęściej podejmują decyzję o późniejszym wynajęciu. Warto jednak postawić na kompleksowe zarządzanie wynajmem - Łódź, które realizujemy jako HOMtu®. Kluczowe wyróżniki naszej działalności, to:

 • profesjonalna i kompleksowa obsługa wynajmowanych nieruchomości,
 • szeroki zakres usług,
 • wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości,
 • jasne zasady współpracy,
 • pełne bezpieczeństwo klientów, którzy zdecydują się na zarządzanie najmem Łódź,
 • wykwalifikowana kadra pracowników, która proponuje rzetelne i kompleksowe wsparcie.

Łódzkie nieruchomości cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony potencjalnych najemców. Głównie z tego względu warto zdecydować się na zarządzanie mieszkaniami na wynajem przez zewnętrzną agencję HOMtu®. Taki model biznesowy to świetne rozwiązanie, jeśli jesteś właścicielem mieszkań w Łodzi. Przekazując nieruchomości na wynajem, warto zadbać o to, aby podpisać umowę z rzetelnym najemcą i zyskać pewność, że przychód z racji wynajmu będzie terminowo wypłacany.

Ile kosztuje zarządzanie wynajmem w Łodzi?

Koszt obsługi wynajmu mieszkania w Łodzi nie jest wysoki, szczególnie jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą HOMtu®. Dla naszych klientów będących w posiadaniu mieszkań inwestycyjnych lub innych nieruchomości przeznaczonych na wynajem przygotowaliśmy trzy podstawowe pakiety usług.

Pierwszy wariant obejmuje prowizję na poziomie 12% kwoty wynajmu nieruchomości, ale nie mniejszą niż 280 złotych. W ramach zarządzania wynajmem w Łodzi na podstawie takiego wariantu otrzymasz pełną pomoc w zakresie przygotowania oferty wynajmu oraz jej publikacji, poszukiwania najemcy i prowadzeniem rozliczeń. Warto przekazać nieruchomość na wynajem do obsługi przez naszą firmę HOMtu®, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo wynajmu.

Drugą możliwością jest wariant 15% prowizji od wynajmu, w ramach którego, jako wynajmujący otrzymujesz gwarancję otrzymania środków w postaci czynszu miesięcznego. Niezależnie od tego, czy najemca terminowo zapłaci rachunku, Ty otrzymasz swoje pieniądze zawsze na czas.

Trzeci wariant jest przeznaczony dla osób wynajmujących nieruchomości na pokoje lub niewielkie mikrokawalerki. W HOMtu® pobierzemy 20% prowizji od najmu, ale nie mniej niż 470 złotych za kompleksową obsługę i przejęcie obowiązków wynajmującego. Nasze usługi zarządzania wynajmem w Łodzi pozwalają cieszyć się długoterminowym najmem bez żadnych ukrytych kosztów i dodatkowego stresu.

Obsługa wynajmu nieruchomości w Łodzi

Zanim zdecydujesz się oddać lokal na wynajem w celu pozyskiwania pasywnego dochodu, koniecznie sprawdź opinie o firmie zarządzającej wynajmem. Przed podpisaniem umowy na zarządzanie powierzonymi nieruchomościami, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników, a mianowicie:

 • zakres świadczonych usług,
 • cena agencji za zarządzanie wynajmem w Łodzi,
 • opinie zadowolonych klientów,
 • formę zabezpieczenia wynajmowanej nieruchomości,
 • częstotliwość kontroli najemców lokalu,
 • doświadczenie firmy w branży nieruchomości.

Znalezienie najemcy na własną rękę często bywa mocno kłopotliwe i wymaga poświęcenia sporo czasu. Głównie z tego względu warto zdecydować się na sprawdzoną agencję nieruchomości, która cieszy się uznaniem wśród klientów oraz proponuje kompleksowe usługi zarządzania wynajmem. Łódź to miasto, gdzie bez najmniejszego problemu można skorzystać z usług HOMtu® i jednocześnie z doradztwa wykwalifikowanych specjalistów.

Jakie usługi wchodzą w zakres zarządzania najmem w Łodzi?

Oferta firmy HOMtu® skierowana jest głównie do inwestorów oraz osób, które chcą przekazać swoje nieruchomości na wynajem. To świetne źródło dochodu pasywnego, choć często wiąże się ze sporym ryzykiem braku terminowych płatności od najemców. Korzystając z profesjonalnych usług zarządzania wynajmem w Łodzi od HOMtu®, można zapewnić sobie wysoki poziom bezpieczeństwa, a także szybko weryfikować rzetelność potencjalnych najemców. Usługi, które są dostępne w ramach bezterminowej umowy współpracy, to:

 • pomoc w przygotowaniu nieruchomości do wystawienia ogłoszenia,
 • weryfikacja najemców,
 • wsparcie w trakcie sporządzania umowy najmu,
 • zarządzanie rozliczeniami za wynajem nieruchomości,
 • wsparcie administracyjno-prawne,
 • stała kontrola nad mieszkaniem poprzez wizytację najemców.

Chcesz odciążyć się z obowiązków związanych z zarządzaniem wynajmem w Łodzi? W takim razie uzupełnij formularz kontaktowy i porozmawiaj z wykwalifikowanym ekspertem HOMtu®. Jeśli nie masz czasu zajmować się formalnościami i rozliczeniami najmu długoterminowego lub po prostu szukasz gwarancji bezpieczeństwa związanego z wynajmem nieruchomości, koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Gwarantujemy stabilny dochód oraz minimalizujemy ryzyko zniszczenia mienia przez potencjalnych najemców.

Powiązane artykuły

Jak poprawić atrakcyjność mieszkania na wynajem?

Odświeżenie mieszkania, zmiana aranżacji, a czasem nawet wyposażenie pomieszczeń w stylowe dodatki... to wystarczy, aby potencjalny najemca docenił design mieszkania na wynajem i zdecydował się na podpisanie umowy najmu. Planujesz długoterminowy wynajem swojej nieruchomości, ale Twoje ogłoszenia są pomijane przez potencjalnych lokatorów? Zobacz, jak przygotować się do wynajmu mieszkania z technicznego punktu widzenia. Przejrzyj nasze […]

Zobacz artykuł
Kaucja w umowie najmu mieszkania

Planujesz wynająć swoją nieruchomość? Musisz wiedzieć, że masz pełne prawo do pobrania od potencjalnego najemcy kaucji. To kwota, która stanowi zabezpieczenie dla wynajmującego, np. na wypadek niewypłacalności lokatora, z którym masz podpisaną umowę najmu. Czym tak właściwie jest kaucja za mieszkanie i jak ustalić tę kwotę? Decydując się na wynajem swojej nieruchomości, musisz jasno określić […]

Zobacz artykuł
Jak powinna przebiegać weryfikacja najemcy mieszkania?

Decydując się na wynajęcie nieruchomości, zawsze powinniśmy dokładnie weryfikować potencjalnych najemców. To podstawa, aby nie udostępnić swojego mieszkania lub domu osobom, które nie potraktują lokum z należytym szacunkiem. A zatem jak sprawdzić potencjalnego najemcę na mieszkanie, aby nie narazić się na późniejsze problemy z lokatorami? Zobacz nasz poradnik. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które są pomocne na […]

Zobacz artykuł
Prawa i obowiązki wynajmującego mieszkanie

Wynajmowanie mieszkania często wiąże się ze sporym ryzykiem, szczególnie jeśli wszystkie formalności oraz kwestie związane z poszukiwaniem potencjalnego najemcy realizujemy na własną rękę. Aby zagwarantować sobie maksimum bezpieczeństwa na etapie podpisywania umowy i wynajmowania mieszkania, musimy poznać wszystkie prawa i obowiązki wynajmującego nieruchomość. Znajomość podstawowych przepisów dotyczących wynajmu mieszkań jest niezbędna, by uniknąć ewentualnych roszczeń […]

Zobacz artykuł
Zarządzanie wynajmem Poznań

Usługi obsługi i zarządzania wynajmem nieruchomości w Poznaniu to nowość w branży nieruchomości. Nasza firma HOMtu® proponuje przede wszystkim kompleksową obsługę najmu długoterminowego wraz z opcją zarządzania nieruchomością tak, aby biznes mieszkaniowy był bezpieczny i rentowny. Jeśli zdecydujesz się wynajmować swoją nieruchomość, zadbaj o to, aby podpisać umowę z rzetelnym najemcą. W przeciwnym razie narazisz […]

Zobacz artykuł
Zarządzanie wynajmem Szczecin

Rozglądasz się za jak najkorzystniejszą opcją wynajmu swojej nieruchomości, tak, aby otrzymywać stałe, miesięczne wpływy od najemcy? Oferta naszej firmy HOMtu® jest skierowana do każdego właściciela nieruchomości mieszkalnej lub użytkowej, który chce powierzyć obsługę najmu profesjonalistom. Zajmiemy się kompleksową obsługą Twojej nieruchomości, dbając o jak najwyższy standard świadczonych usług. Pomagamy także w znalezieniu najemcy, dzięki […]

Zobacz artykuł
Przejdź do bloga

Szybkie przejście do najważniejszych usług:

Firma HOMtu® jako jeden z nielicznych podmiotów na polskim rynku zajmuje się zarządzaniem najmem mieszkań i lokali usługowych na zlecenie, a także sprzedażą nieruchomości. Stworzyliśmy rozbudowaną sieć partnerską o jasnych zasadach współpracy. Nasza marka cieszy się dużym uznaniem klientów, a liczne sukcesy branżowe potwierdzają nasze kompetencje i doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu!
Polityka prywatności i plików cookies
NAWIGACJA STRONY
KONTAKT Z NAMI
Kontakt
Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy, zadzwoń lub umów spotkanie z ekspertami HOMtu®.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022.
PROJEKT: