Silna marka i duża rozpoznawalność
Kompleksowe wsparcie i pakiet szkoleń
Skuteczny model zarządzania najmem

Partnerzy z Warszawy

Poszukujemy do współpracy partnerów z Warszawy, którzy zajmą się kompleksową obsługą najmu nieruchomości. Działamy jako zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów z ogromną motywacją. Z nowymi partnerami chcemy wymieniać się swoją wiedzą, doświadczeniem i wspólnie doskonalić swoje umiejętności. Decydując się na współpracę z HOMtu® możesz działać jako niezależny doradca przy jednoczesnym wykorzystaniu szeregu korzyści wynikających z przynależności do naszej sieci partnerskiej w Warszawie.
Porozmawiajmy o współpracy

Dlaczego warto dołączyć do HOMtu?

Potencjał dochodowy
Prosty model współpracy
Elastyczność działania

Współpracując z HOMtu® w Warszawie zyskujesz dostęp do sieci Partnerów za niewielką, comiesięczną opłatą. Działamy zgodnie ze sprawdzoną formułą biznesową, co pozwala na osiągnięcie atrakcyjnego pułapu dochodów. Mamy silną pozycję na rynku nieruchomości, a rosnące zapotrzebowanie na doradztwo i kompleksowe wsparcie w zarządzaniu najmem przekłada się na ogrom pracy dla naszych partnerów w Warszawie. Po 18-miesiącach współpracy masz realną szansę na osiągnięcie dochodów ponad 20 tys. złotych miesięcznie! Jako członek sieci partnerskiej masz też szansę uzyskać dodatkowe prowizje za sprzedaż nieruchomości.

Dla kogo jest to idealna propozycja?

Stawiasz pierwsze kroki w branży nieruchomości?

Członkowie sieci partnerskiej HOMtu® nie potrzebują ogromnego doświadczenia w branży nieruchomości. Jeśli interesujesz się branżą, znasz aktualne trendy rynkowe, a dodatkowo wiesz, na czym polega skuteczna obsługa klienta, możesz zdecydować się na współpracę z nami. Nasi partnerzy w Warszawie otrzymują kompleksowe wsparcie merytoryczne i sprawdzony know-how wraz z leadami. Resztę pozostawiamy w rękach przedsiębiorcy - to od Ciebie zależy czy osiągniesz sukces.

Szukasz nowych możliwości rozwoju i szerszej bazy klientów?

Właśnie takich przedsiębiorców szukamy. Ambitni, nastawieni na realizację celów biznesowych i w pełni zaangażowani - tacy powinni być nasi partnerzy w Warszawie. Współpracując z HOMtu® korzystasz ze wsparcia marki o silnej pozycji rynkowej. Przedstawiając się jako członek sieci partnerskiej, już na wstępie zyskujesz zaufanie potencjalnych klientów. Przyłączając się do nas, zaczniesz działać jako wiarygodny doradca, co ma realne przełożenie na osiągnięcie sukcesu w branży zarządzania najmem i sprzedaży nieruchomości.

A może działasz już jako agent nieruchomości i doradca kredytowy?

Jeśli masz już spore doświadczenie w branży nieruchomości, a dodatkowo znasz branżę kredytów hipotecznych - z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę partnerską w Warszawie. Taki zakres wiedzy i umiejętności jest jak najbardziej pożądany. Współpracując z nami jako członek sieci partnerskiej, zaczniesz efektywniej przeprowadzać proces oceny i przygotowania nieruchomości dla przyszłych lokatorów, co przełoży się na poziom Twoich dochodów. Nasz model operacyjny pomoże Ci zaoszczędzić czas i skupić się na efektywnej obsłudze klientów i zarządzaniu najmem.

Co nas wyróżnia?

Współpraca z HOMtu® to możliwość korzystania z zasięgów i rozwiązań silnej marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku nieruchomości. Doskonale rozumiemy potrzeby osób, które regularnie na nim działają – właścicieli mieszkań, osób wynajmujących czy szukających ofert sprzedaży. Wykorzystaj zaufanie, którym darzą nas nasi klienci i rozwiń swój biznes pod szyldem profesjonalnego biura nieruchomości w Warszawie.

Z naszą pomocą dowiesz się, jakie będą Twoje prognozowane przychody i co należy zrobić, by efektywnie wykorzystać potencjał, który jest skryty w branży nieruchomości w Warszawie. Otrzymasz też dostęp do sieci naszych pośredników, by wymieniać się spostrzeżeniami i wspólnie budować strategie przynoszące zyski i gwarantujące nieustanny rozwój – wszystko w ramach działalności pod marką HOMtu® jako członek sieci partnerskiej.


Przejrzysty system współpracy
Niskie koszty opiekuna
Zróżnicowana oferta nieruchomości

W jaki sposób doceniamy naszych partnerów w Warszawie?

Współpraca z HOMtu® jako członek sieci partnerskiej to szereg korzyści, a także szansa na wypracowanie pokaźnych dochodów. Jako doradca w zakresie zarządzania najmem i sprzedaży nieruchomości otrzymasz konkretny procent prowizji zarówno przy sprzedaży lokalu, jak i jego wynajmie. Nasi partnerzy wraz z rosnącym doświadczeniem otrzymują nowe poziomy współpracy - im wyższy, tym większa prowizja dla przedsiębiorcy. Już po roku proponujemy nawet 25% wynagrodzenia z zarządzania najmem i nawet 70% prowizji przy wynajmie i sprzedaży nieruchomości.

Ile kosztuje współpraca partnerska z HOMtu® w Warszawie?

W naszej sieci partnerskiej na terenie Warszawy jasno przedstawiamy wszystkie koszty związane z pracą opiekuna zajmującego się zarządzaniem najmem i sprzedażą nieruchomości. Całkowite wydatki nie przekraczają kwoty 3400 złotych, włączając w to: składki ZUS, księgowość, abonament na telefon, paliwo do samochodu, akcesoria i sprzęt biurowy oraz oprogramowanie potrzebne do pracy. Oczywiście koszty będą też mocno uzależnione od skali działalności partnera - im więcej obsługiwanych nieruchomości, tym wyższe koszty, ale jednocześnie też wyższe dochody.

Czy partner w Warszawie otrzyma dostęp do bazy nieruchomości?

Współpraca partnerska z biurem nieruchomości HOMtu® w Warszawie to także dostęp do szerokiej oferty lokali przeznaczonych pod wynajem oraz na sprzedaż. Dzięki temu będziesz w stanie dopasować typ oferty do indywidualnych potrzeb swojego klienta. Bogata baza nieruchomości dostępnych w ramach oferty zarządzania najmem to realna szansa na szybsze zaspokojenie potrzeb klientów i możliwość budowania długofalowych (przede wszystkim pozytywnych) relacji.

Chcesz zająć się kompleksowym zarządzaniem najmem nieruchomości?

Porozmawiajmy o współpracy

Co otrzymasz?

Rozpoznawalność na rynku jako silna marka w branży nieruchomości. Jako partner biura nieruchomości HOMtu® otrzymasz silne wsparcie ze strony marki i zyskasz pełne zaufanie klientów.
Kompleksowe wsparcie merytoryczne ekspertów HOMtu®. Zarządzanie najmem i sprzedażą nieruchomości jest o wiele łatwiejsze, kiedy można skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów.
Pełen pakiet szkoleń, za który nie zapłacisz ani złotówki. Wystarczy, że pozostaniesz partnerem HOMtu® w Warszawie przez 24 miesiące. Z nami rozszerzysz swoje kwalifikacje.
Szansa na rozwój umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych. Nauczysz się rozmawiać z klientem, pozyskiwać leady i skutecznie zarządzać najmem nieruchomości.
Dostęp do bazy nieruchomości pod wynajem i na sprzedaż. Jako partner HOMtu® w Warszawie skorzystasz z bazy nieruchomości i łatwiej dopasujesz ofertę do potrzeb swojego klienta.
Innowacyjne narzędzia wspierające zarządzanie najmem nieruchomości. Otrzymasz szablony umów, protokoły i formularze. Zaczniesz działać sprawnie i efektywnie, redukując ryzyko związane z wynajmem.
Skuteczny model operacyjny biura nieruchomości HOMtu®. Partner naszej sieci w Warszawie oszczędza w ten sposób czas i energię, mogąc skupić się na doradztwie i obsłudze klienta.
Sprawdzona formuła biznesowa, która pozwala na osiągnięcie wysokich zysków z wynajmu i sprzedaży nieruchomości. Twój potencjał zarobkowy to ponad 20 tys. złotych po 18 miesiącach pracy.

Ile zarobisz działając z HOMtu?

Członkowie sieci partnerskiej biura nieruchomości HOMtu® w Warszawie mogą osiągnąć naprawdę wysokie dochody. Oczywiście wiele zależy od indywidualnego zaangażowania doradcy w prowadzone działania. Od nas otrzymujesz pełny know-how, bogaty pakiet szkoleń oraz pełne wsparcie merytoryczne, aby móc wypracować jak najwyższe dochody z zarządzania najmem i sprzedaży nieruchomości w Warszawie. Dodatkowo dajemy dostęp do obszernej bazy nieruchomości przeznaczonych pod wynajem lub na sprzedaż, co znacznie ułatwia obsługę klienta. Jako partner HOMtu® skorzystasz też z pakietu szkoleń o wartości ponad 30 000 złotych, za które nie zapłacisz ani złotówki, o ile nawiążemy współpracę na co najmniej 24 miesiące.

Dołącz do HOMtu® jeśli

Interesujesz się branżą nieruchomości

Brak doświadczenia nie jest żadnym przeciwwskazaniem do nawiązania współpracy z partnerskiej z biurem nieruchomości HOMtu® w Warszawie. Nawet jako początkujący przedsiębiorca możesz skorzystać z licznych udogodnień działalności jako partner w naszej sieci biznesowej. Jeśli mocno interesujesz się trendami na rynku nieruchomości, wiesz, jak przyciągnąć uwagę klienta i chcesz na co dzień zajmować się zarządzaniem najmem nieruchomości - współpraca partnerska z HOMtu® jest stworzona dla Ciebie!

Chcesz zarabiać duże pieniądze

Działasz już od jakiegoś czasu jako przedsiębiorca w branży nieruchomości? A może oferujesz kredyty hipoteczne klientom, którzy poszukują lokali mieszkalnych dla siebie lub na cele inwestycyjne? Dołącz do naszej sieci partnerskiej. Zyskasz nie tylko wiarygodność biura nieruchomości HOMtu® w Warszawie, ale także szansę na naprawdę wysokie dochody. Pokaźne zyski zauważysz już po kilku pierwszych miesiącach naszej współpracy partnerskiej. Proponujemy przejrzysty system wynagrodzeń oparty na prowizji.

Cenisz sobie przejrzyste zasady współpracy

Biuro nieruchomości HOMtu® to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Mamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na wiarygodność i pozytywną reputację całej sieci partnerskiej. Decydując się na działalność jako partner w Warszawie, zyskasz pełne wsparcie, liczne szkolenia oraz dostęp do zróżnicowanej oferty nieruchomości pod wynajem i na sprzedaż. Przejrzyste zasady współpracy to główna domena naszej działalności. U nas od razu poznasz koszty prowadzenia działalności partnerskiej.

Zacznij działać i zarabiaj duże pieniądze z obsługi wynajmu nieruchomości!

Skontaktuj się z HOMtu®

Nieruchomości którymi się opiekujemy

Jako członek naszej sieci partnerskiej będziesz mieć możliwość zaopiekowania się niektórymi z nieruchomości, które mamy w swojej bazie. Na przestrzeni lat obsłużyliśmy już wielu zadowolonych klientów - zarówno tych poszukujących lokalu na wynajem, jak i wynajmujących mieszkania i apartamenty. Zostań partnerem w Warszawie i poznaj pełną bazę nieruchomości, które obsługujemy w biurze HOMtu®.

Odpowiedzi na pytania

Czy partner HOMtu® w Warszawie może działać jako niezależny doradca?

Oczywiście, że tak. Cenimy sobie indywidualność naszych partnerów, dlatego pozwalamy na prowadzenie działań w indywidualny sposób. Zapewniamy jednocześnie pełne wsparcie merytoryczne oraz szkolenia, dzięki czemu partnerzy mogą efektywniej rozwiązywać problemy z obsługą nieruchomości.

Jakie są wymogi, aby zostać partnerem sieci HOMtu® w Warszawie?

Warunkiem nawiązania współpracy z HOMtu® jako członek sieci partnerskiej jest prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej  lub pełna gotowość do jej podjęcia. Wystarczy zapał do pracy, doświadczenie oraz umiejętności sprzedażowe, a chętnie nawiążemy współpracę partnerską.

Jakie materiały otrzymuje członek sieci partnerskiej HOMtu®?

Współpracując z naszą siecią partnerską w Warszawie, otrzymujesz od nas gotowe szablony umów, protokołów zdawczo-odbiorczych, formularzy oraz pełny know-how, który pomoże Ci efektywnie zarządzać wynajmem i sprzedażą nieruchomości.

Czy sieć partnerska HOMtu® daje gwarancję osiągnięcia wysokich dochodów?

Niestety nie, ale udostępniamy pełen pakiet materiałów szkoleniowych, narzędzia, leady oraz wsparcie ekspertów, co jest gwarancją efektywności prowadzonych działań. Nasi partnerzy muszą samodzielnie zaangażować się w zarządzanie nieruchomościami, aby zbudować pozytywne relacje z klientem i osiągnąć wysokie zarobki.

Nawiąż współpracę z HOMtu® i zostać członkiem sieci partnerskiej. Nasze biuro nieruchomości ma ugruntowaną pozycję na rynku, a zwiększa szansę na osiągnięcie sukcesu przez naszych partnerów. Zdobądź wiarygodność, popraw swoją reputację i zbuduj lojalne relacje z klientami w ramach zarządzania wynajmem i sprzedaży nieruchomości.

Sieć partnerska HOMtu® - to się opłaca!

Prowadzenie na własną rękę działalności gospodarczej w branży nieruchomości to spore wyzwanie. Konkurencja na rynku jest ogromna, dlatego kluczem do sukcesu jest wiarygodność marki i rozpoznawalność. Jako partner HOMtu® w Warszawie zyskasz dostęp do zróżnicowanej oferty nieruchomości, a to pozwoli Ci na budowanie długofalowych relacji z klientami. Współpracę z nami zaczniesz od kompleksowego szkolenia, które nauczy Cię radzić sobie z codziennymi wyzwaniami w zarządzaniu wynajmem nieruchomości i pozyskiwaniem nowych klientów.

Ugruntowana pozycja marki
Bogata oferta nieruchomości
Skuteczny model zarządzania najmem
Współpraca z najlepszymi ekspertami
Maksimum elastyczności działania

Nagrody

Orły nieruchomości 2024

Wypełnij formularz

  Firma HOMtu® jako jeden z nielicznych podmiotów na polskim rynku zajmuje się zarządzaniem najmem mieszkań i lokali usługowych na zlecenie, a także sprzedażą nieruchomości. Stworzyliśmy rozbudowaną sieć partnerską o jasnych zasadach współpracy. Nasza marka cieszy się dużym uznaniem klientów, a liczne sukcesy branżowe potwierdzają nasze kompetencje i doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu!
  Polityka prywatności i plików cookies
  NAWIGACJA STRONY
  KONTAKT Z NAMI
  Zadzwoń
  Wszystkie prawa zastrzeżone 2022.
  PROJEKT: 
  crosschevron-down-circle